Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol szerezhetnék be csőgatyáka...

Hol szerezhetnék be csőgatyákat, amelyek nem xs vagy s es mert nem vagyok vékony?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem vagy vékony, szerintem ne erőltesd a csőnadrágot: ez a szabás ugyanis kizárólag a magas, vékony testalkatú lányoknak áll jól. Akinek vastagabbak a combjai, annak duplán előnytelen, mert kihangsúlyozza a vastag combot és optikailag összenyomja az alakot. Azt hiszem, nem kell a divat után menni minden esetben, elsősorban az alkati sajátosságokat kell figyelembe venni.
2008. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek. Én 38(M)-as méretet hordok. Felpróbáltam több ilyen nadrágot, de előnytelenül kihangsúlyozta a csípőm, a fenekem és a combom. 2x akkorának láttatott. Szerintem ne erőltesd. Azoknak áll ez jól akinek még jól is jön ha pár centivel vastagabbnak tünnek.
2008. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
igyu nekem nincs modell alkatom kicsit vastag a combom és mégis találtam olyan csőgatyát ami olyan volt mintha csak nekem találták volna ki szerintem ne add fel a keresést és föleg a kinaikba van nagyon sok.
2008. aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Végre olvasok egy normális választ 3.:)

Én sem vagyok modell képzeljétek 38-as a méretem és vettem egy csőgatyát. Na mit szóltok? Csak a vádlimon feszül rám a combomon ponthogy lóg szóval még véknyít is.

Mindenki szerint ez a legjobb nadrágom.(a kövér alkatom ellenére)

Azt, hogy melyik boltban vettem sajnos nem tudom A TESCO-ban vettem kint valami ruhaboltban.

2008. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem adtam fel!ma délután vettem egy feketét,és nincs vastag combom egyátalán és nemvagyok dagadt se csak nem vagyok iszonyat vékony nekem az nemis teccik..öszintén szólva
2008. aug. 8. 20:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vagyok vékony (42-44 es nadrágot hordok)de nekem csak a csőnadrágok jönnek be ( de nem annyira cső). Nemszertem azokat amiknek már egy kicsit is trapézos az alja :S Valahogy a kicsit cső nadrág az igazi. A Mango-ban vettem a múltkor és nagyon szupi nadrág.
2008. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is most akarok venni,néztem már párat és volt is egy szürke ami nagyon tetszett,csak a szabás alapján hülyén állt rajtam...de hordd nyugodtan,hiszen nem csak az "anorexiásoknak" találták ki
2009. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én is hasonló adottságokkal rendelkezem mint te a leírások alapján:) én nemrég átalakíttattam pár nem szűk szárú farmeromat szűkké, varrónő a két farmer alját 1000 Ft-ért csinálta meg, igaz vidéken

nekem ez bevált, de érdemes mindent részletesen elmagyarazni a varrónőnek, nehogy rosszabb legyen a gatyód...:D

2009. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!