Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy mondjam el anyumnak hogy...

Hogy mondjam el anyumnak hogy szeretnék melltartót?

Figyelt kérdés
Már van kettő melltartóm de szeretnék pár újat! Csak anyu egyszer azt mondja hogy milyen jól kitöltöm egyszer meg azt hogy minek huzom fel mert még nagy! Nem tudom nem merem megmondani hogy szeretnék mert szerintem azt mondja hogy minek! Meg nem is nagyon beszélgetünk ilyen témákról! Szerintetek hogy mondjam el neki ??????????

2014. szept. 8. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél magadnak...
2014. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem fèlre èrtettél van pénzünk nem vagyunk csórók!!!
2014. szept. 8. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értett félre, csak simán szívózik, nem kell vele foglalkozni.

Szerintem őszintén mondd meg neki, nincs ebben semmi. Természetes dolog, hogy egy idő után szükség van ilyesmire. Én mondjuk anno kis topokkal, sportmelltartókkal kezdtem. Válassz többfélét, kísérletezgess, hogy melyik kell most még. Nem tudom, hány éves vagy, nem írtad le, de gondolom most kezdesz fejlődni a leírások alapján. Tényleg, szerintem nyugodtan mondd el őszintén anyukádnak, hogy mi a helyzet, ha megkérdezi, hogy minek, megmondod, hogy mert csak kettő van, és kellene több, csak őszintén. :D Csak meg fogja érteni. :D

2014. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Menj el a Háda-ba, kilóra vehetsz vadonatújakat. :)
2014. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

hány éves vagy amúgy?

Sztem csak egyszerűen beszélgess vele ez nem gáz kivel mással tudnád meg beszélni az ilyeneket ha nem anyukáddal? Vagy mennyetek el együtt vásárolni és ott ha találsz olyat ami tetszik meg kérdezed a véleményét és biztos fog segíteni találni olyat ami jo méretben is és nem agyon push upolt mert az felesleges. 16/l

2014. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat nagyon biztatóak szerintem megmondomneki és jövő héten lehet el is megyünk (azért jövő hét mert ezen a héten sokáig dolgozik) drukkoljatok!!
2014. szept. 8. 22:39
 7/8 anonim ***** válasza:
simán mond meg neki, hogy szükséged van rá. de ha tényleg nincs még! mit bele tenni, akkor tényleg felesleges, vegyél toppot. hány éves vagy egyébként?
2014. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Csak mert ha még semmi melled nincs, akkor tényleg fölösleges új melltartó.
2014. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!