Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözködnek és hogy...

Hogy öltözködnek és hogy viselkednek a punkok?

Figyelt kérdés
Lány

2014. szept. 10. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Google sokat elmond erről.

Alapvetően nem definiált az öltözködésuk. Sokan bakancsot, bőr kavaró, farmert, szegecseket, színes/együtteses pólókat hordanak. Mások átlagosan, vagy sportosan. Igazán minden belefer.

Tudod, a híres mondás szerint megpróbátak össze hozni egy anarchista társaságot, de senki nem volt hajlandó betartani a s szabályokat.

2014. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Konyorgom, ne legyel divatpunk...

Ha megis erdekel az egesz, akkor ajanlom figyelmedbe a "This is England" c. filmet. Eygebkent a Martens altalaban alap, fekete, szurke, voros szinek, tetovalasok, piercingek, extrem frizurak.

2014. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A punkok már kihaltak.
2014. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
PUNKS NOT DEAD
2014. szept. 11. 15:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg bekerülni egy punk társaságba..ezt igazából leírva nehéz jellemezni, a viselkedés részét legalábbis.


Nincs szabvány öltözék a punkok számára, meg úgy alapjaiban véve semmire sincs egy meghatározott séma, kivéve munkahelyen, ahol ugye..előírások vannak.


Egy öntudatosnak mondható punk, úgy öltözködik, ahogy akar, ahogy az neki jólesik.


Én pl..

15 soros bakancs

3/4-es felvarrókkal, szegecsekkel díszített nadrág/sima kék farmer, sima fekete farmer, hipózott farmer, vagy egy kedvencem..a 2 nadrágból összerakott "nadrág"

De felveszek melegítőt is, vagy rövidnadrágot, ha éppen ahhoz van kedvem..


Láncokat is szoktam rakni, kutyalánc, játszótéri lánc, vagy valamit, ami éppen megtetszik.


Karkötőket nem nagyon hordok, esetleg csak no nazis csuklószorítót szoktam felvenni.


Nyakláncom nincs, gyűrű nincs, fülbevaló nincs, sem pc.. majd ha kell, csináltatok


Tarajom nemrég nyírattam vissza 10cm-re, mert már necces volt felállítani, túl sok idő, túl sok szappan..


Viselkedésre sincs kimondottan szabály, ahogy jónak érzed..ez az egész szerintem, igazából erről szól, viselkedj úgy, ahogy azt te jónak érzed.

2014. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
na ez kész röhej már ne is haragudj. olvass utána a dolgoknak mielőtt belefogsz valamibe. másrészt ha nem tudod hogy mi merre , akkor meg ne gyere ezzel az ősrégi szöveggel . ezt most nem "oltásnak" (vagy hogy szoktátok ti mondani) irtam , hanem csak jó tanácsnak hogy olvass utána. Üdv. egy öreg pank
2014. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok punk lenni csak érdekel
2014. szept. 12. 20:23
 8/10 anonim válasza:
akkor viszont én kérek elnézést ! :)
2014. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az öreg punkok mind utána jártak a könyvtárban (mert akkor még internet nem volt) és minden elolvastak - :) hát ez jó vicc!
2014. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

kinézet:mint egy jól szituált csöves. "Köpködök és taccsolok

Mindenre, ami ragyog."

viselkedés:álltalában normális,buli előtt,alatt,után:ivás ordibálás,taccsolás,eszmélet-vesztésig.

2014. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!