Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha nem vagyok vékony és...

Ciki ha nem vagyok vékony és csőnadrágot hordok? (fiú)

Figyelt kérdés
Nemrég vettem 10k ért egy fekete férfi csőnadrágot. Sok helyről hallom vissza hogy az ilyen nadrág b#zi$ meg hogy a farkamat összenyomja pedig nem. Van hely bőven neki mert nincs úgy lekicsinyítve a derék rész de nem is buggyos szóval pont jó. És nem is szorít mivel rugalmas gumis anyagból van és szerintem sokkal kényelmesebb mint a bő nadrágok. Az alakom viszont inkább olyan átlagos mint vékony. A lábaim kicsit teltebbek a felsőtestemhez képest. Szerintetek ciki? Az olyan válaszolók kerüljenek akik azt hiszik hogy valaki ettől lesz meleg. 17/f
2014. szept. 12. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Van akiknek jól áll, de ha a lábaid mondjuk hájasak akkor tuti nem. Kép alapján könnyebb lenne megmondani.
2014. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 supra01 ***** válasza:

Szia!

Szerintem egyáltalán nem ciki. Miért lenne az? Más meg olyan, mint a pálcika és az is hordja, már majdnem lötyög rajta még a sztreccses anyagú is.

Nyugodtan hordjad csak, nagyon divatos!

A lényeg, hogy a cipő és a felső ruhadarabok is menjenek a nacidhoz, valamint az, hogy jól érezd magad benne!

A többit sz.rd le :D

2014. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Cikinek nem mondanám, de nem biztos, hogy esztétikus.


A sztreccs anyagok kényelmesek, a mozgásban nem zavarnak, de szépen ki is emelik a hibákat.


Így látatlanban nem lehet róla mit mondani.


De nekem a túl tapadós holmik nem tetszenek férfiakon, a súlyuk és magasságuk is lényegtelen.

A nálam elfogadott férfi skinny jeans szabás az ehhez hasonló: [link]

2014. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó válaszoló linkelt, az még tök jól néz ki, de az annál feszesebb szerintem hülyén néz ki.
2014. szept. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Azt hordj, amiben TE jól érzed magad.
2014. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látni kéne. Amúgy nem ciki, ha nem vagy hozzá nagyon vaskos. Attól hogy van egy kis izom, még állhat nagyon jól a feszülős csőgatya. :) De a seggeden mindenképpen feszüljön, mert ha lóg, az nagyon igénytelenül néz ki, olyan mintha betojt volna a gazdája.
2014. szept. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amit a 3-as linkelt az sima slim gatya nem skinny!

Amugy meg ha ferfi osztalyrol vetted semmi gond nincs vele,annal is inkabb van ezzel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2014. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!