Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetne megtanulni...

Hogyan lehetne megtanulni öltözködni?

Figyelt kérdés

Ha, új ruhára lenne szükségem mindig elveszettnek érzem magam a bevásárlóközpontban, nem is járok oda ha nem muszáj. Bármit vennék, már nem tetszik mire a pénztárig eljutok, vagy később otthon. Már arra is gondoltam hogy fizetnék annak aki segít ebben.Nem bírom ezt a mai neon/csőnadrág/vágott nyakú póló, "semmi" ruhákat.

Valami olyasmi stílus kellene ami közel áll a túrázáshoz, de elegáns, és konszolidált. Olyan ami minőségi és tartós.

Kissé el akarok szakadni a farmer póló kombinációtól, lehet hogy öregszem. 26/F


2014. szept. 12. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a hugom segít.
2014. szept. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tudok neked segíteni. Én átmentem már ezen a stìlus váltàson egyszer a párommal. Ő is a farmert cserélte le.

El kellene menned egy nagy C&A-ba. Ott a férfi részlegen megnézni a nadrágokat. Ezek egyenes szabásúak, szürkék, barnák és feketék. Ha választottál nadrágot, válassz egy szép inget is és pulcsit.

Az a baj a mai világgal, hogy a legtöbb kereskedő a tiniknek próbálja eladni az épp aktuálusan divatos ruháit. Mert ők a fogyasztók. A mi korosztályunk inkább hord egy jó minőségű nadrágot èvekig. Míg ők hetente dobàlják el a ruháikat. De a C&A azon üzletek egyike, amely a felnőtt fogyasztói társadalmat célozza meg.

2014. szept. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A C&A biztosan jó, mert azok szinte csak felnőtteknek szól. 14 évesen nem nagyon tudok ott vásárolni.

A H&M-ben is vannak jó férfi ruhák. Ártól is függ, mert Zarát is ajánlhatok.

2014. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtál nem nagyon tudom elképzelni, de szerintem fontos az, hogy sok boltba bemenj és nézz körül. Általában minden boltnak van egy saját stílusa ezért valószínű, hogy ha valamit találsz az egyikben, ott több ruhadarab is közel állhat hozzád.. Esetleg interneten is nézelődhetsz, ott is sok ilyen webes dolog van, esetleg külföldi is (több lehetőséggel) bár ennek is meg vannak a maga hátrányai.. de lehetőség sok van.. a lényeg, hogy te érezd jól magad benne, ne mástól várd a véleményt.
2014. szept. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A pinterestet néztem tegnap, jó összeállítások vannak, amelyek még nem annyira "selyemfiúsak" de azért még normálisak. Már csak össze kellene szedni a ruhadarabokat ami legalább egy egész napos rémálom (:.C&A ból már két farmerem is van, mert azt is nehezen lehet találni ami nem cső.
2014. szept. 14. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!