Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg öreges az, hogy a...

Tényleg öreges az, hogy a magas derekú nadrágjaimba/szoknyáimba nem tűröm be a felsőt, s a blúz alatt átlátszik a nadrág/szoknya dereka?

Figyelt kérdés
Imádom a magas derekú szövetnadrágokat és hosszú szoknyákat, szinte csak olyanokat hordok. Többnyire fehér női inggel hordom őket, viszont az inget kívül hordom, így viszont látszik alatta, hogy hasközépig ér a nadrág. Szerintem ez teljesen rendben van így, de néhány ismerősöm szerint ez olyan "nagyis". Szerintetek is?

2014. szept. 16. 17:23
 1/3 anonim válasza:
Szerintem jól néz ki:D Van, hogy én is úgy hordom:D
2014. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból a magas derekú cuccok nagyisak, mindegy hogy öltözöl hozzá... de ettől még felőlem az hordja aki akarja, engem nem zavar mások öltözködése, csak én nem venném fel.
2014. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a magas derékhoz bizony vagy hasvillantós pólót vagy betűrtet vesz az ember.


Tud nagyon nőies lenni, de a felső nem lehet túl bő, és nem jó ha erős vagy mellben.


Betűrés nélkül sztem fura, különösen, hogy ezek a nadrágok általában bővebbek, és két bő ruhadarab eggyütt nem nagyis hanem rosszabb, mint egy zsák.

Ha csak nem látszik hogy magasderekú, akkor szimplán nincs értelem olyat felvenni.

2014. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!