Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mikor fogtok ismét...

Lányok mikor fogtok ismét visszatérni a szoknya viseléséhez és hagyjátok nadrágot a múlt egy megmosolyogtató ruhadarabjának?

Figyelt kérdés

Rendkívül megnőtt a nadrágviselet a legszebb nem képviselői között.

És mintha egyes divat irányvonalat meghatározó ruhaipari világcégek és tervező irodák szándékosan erre törekednének.

Nem érzitek azt hogy a nőiesség tudata -amit egy szoknya mindíg felerősít- elbizonytalanodik bennetek amikor vastag anyagból legyártott farmerben vagy egyéb durva szabású nadrágot viseltek napokon heteken keresztül? Nem szebb kényelmesebb egyszerűbb mégis

összehasonlíthatatlanúl elegánsabb és nőiesebb egy szoknya a mindennapokra?



2014. júl. 8. 17:28
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem szerettem a szoknyát, és nem hiszem, hogy valaha is fogom. 1000x jobb a közérzetem egy szűkített farmergatyában, és nem csak azért mert azokat gyártják leginkább. Felőlem mindenki járhat szoknyába, én akkor is gatyás maradok :D 17/L
2014. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Már megint Te? Ha még 15 formában kiírod a kérdést, akkor is ugyanolyan válaszokat fogsz kapni. A nadrág sokszor kényelmesebb viselet, sokan egyáltalán nem érzik magukat jól szoknyában, feszengenek benne. Ezt el kell fogadni, nem lehet minden nap szoknyába járni és nem is kell. Mondom ezt úgy, hogy egy héten 7 napból 6-on szoknya van rajtam. Egy nő farmernadrágban is nő, nem csak miniben.
2014. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
94%

1) amikor te skót szoknyában fogsz járni.

2) nem

2014. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam már a másik kérdésedet.

Van akinek a szoknya kényelmes,és azt szereti hordani és van akinek a nadrág.Ez akkor is így lesz,hogyha fejreállsz.Pont.

2014. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Nézzük csak.

"mikor fogtok visszatérni a szoknya viseléséhez" kizárólagosan valószínűleg soha.

"és hagyjátok nadrágot a múlt egy megmosolyogtató ruhadarabjának" miért lenne megmosolyogtató a nadrág? Kifejtenéd?

"Rendkívül megnőtt a nadrágviselet a legszebb nem képviselői között." le vagy maradva pár évtizeddel, nem gondolod?

"Nem érzitek azt hogy a nőiesség tudata -amit egy szoknya mindíg felerősít- elbizonytalanodik bennetek" nem, mert mint ahogy szoknyában, nadrágban is lehet valaki finom és nőies, vagy egy faragatlan, bunkó trampli. Egyébként mindig-rövid i.

"vastag anyagból legyártott farmerben vagy egyéb durva szabású nadrágot viseltek napokon heteken keresztül" Egyrészt a mostani női nadrágok szerencsére nem merülnek ki a vastag anyagú farmerekben, vannak elegáns nadrágkosztümök, és a fiatalabb korosztály farmerei is változatos anyagokból készülnek. Másrészt ha a mostani nadrágok neked durva szabásúak akkor enyhén el vagy tájolva. ( Csak halkan jegyezném meg hogy megtanulhatnád végre egyeztetni a ragokat)

"Nem szebb kényelmesebb egyszerűbb mégis

összehasonlíthatatlanúl elegánsabb és nőiesebb egy szoknya a mindennapokra" Hol is kezdjem? Valóban elegánsabb, talán nőiesebb is, de egyszerűbb és kényelmesebb? Lássuk csak. Hordtál már harisnyát? Tudod mennyire könnyen kiszakad a buszon, utcán, irodában? Tudod milyen ronda egy kiszakadt harisnya? Tudod milyen idegesítő amikor a reggel 7-kor épen felhúzott harisnyádon 8-kor már 3 centis lyuk ékeskedik? Végül tudod hogy mennyibe kerül hetente kb. 3 harisnya? Ha nem hordasz harisnyát, de még ha hordasz is, ott a szőrtelenítés kérdése. Gyantáztál már? Vagy átélted mennyire kellemetlen a borotválás utáni napon visszanövő szőr? Ezt is el lehet kerülni egy egyszerű nadrággal. Végül a mozgás. Egy szoknyában sokkal nehezebb járni, cipekedni, futni és ülni, mert vagy rövid, és figyelni kell nehogy fölcsússzon, vagy hosszú, de akkor mindenbe beleakad. És akkor nem beszéltünk még a szélről, a lépcsőkről, arról hogy mi van ha megjön vagy ha egyszerűen hideg van. Tehát nem, se nem kényelmesebb, se nem egyszerűbb. Ezzel azt hiszem meg is magyaráztam hogy miért nem hordanak a nők mindennap szoknyát.

2014. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
98%

Már megint itt vagy? Törölték a tegnapi kérdésed, és már megint kezded?

Gyerekek, ez vagy fetisiszta vagy szexmániás. Nem a szépséget promótálja, csak gerjed a kivillanó combokra esetleg fehérneműre.

Öcsém... -.-'

2014. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
90%
Áruld már el, hogy miért törölték a másik kérdésedet, nagyon érdekelne az indok :D
2014. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

Akik nincsenek képben az előző kérdésével, azoknak egy kis ízelítő az ottani egyik kommentjéből:


"ha egy nőn szoknya van, akkor szabadon hagyja AZT a területet, ami azt jelenti, hogy szabad préda a szemlélődőnek, tehát például nekem"

2014. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz mert beteg vagy...
2014. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
79%

Én csak szoknyát hordok, nadrágom nincs is. De Kérdező , te pedig hordtál már szoknyát? Nem kényelmes minden szoknya (pl. egy szűk ceruzaszoknyában nagyon nehéz sietve menni)és sokszor nagyon nehéz összekombinálni a pulóverekkel, blúzokkal, cipővel, kabáttal, h jól is nézzen ki. Azért hordok én mégis szoknyát, mert így ösztönzöm magamat arra, h odafigyeljek a részletekre (régen felkaptam egy farmert, mellé vmi pólót, tornacipőt és kész, de nagyon igénytelenül néztem ki benne, mert nem figyeltem oda az összhatásra)

22/L

2014. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!