Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány évig hordtok, használtok...

Hány évig hordtok, használtok egy cipőt?

Figyelt kérdés
Nyilván minél tovább, ameddig a cipő bírja a strapát, de így átlagosan hány évig tudtok használni bármilyen lábbelit?

2014. szept. 16. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

1-2 vagy 2-3

16L

2014. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Volt ami 2-3 hónapig bírta (adidas) és van ami már 3 éves (auchan):D
2014. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
1-2 év átlagban, csizmák bírják a legtovább azokat 3-4 évig is akár.
2014. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak bőrcipőt, bőrbakancsot, bőrszandált vagyok hajlandó a lábamra venni, így 5 évig simán bírja egy-egy pár.

(Jó is, mert lány létemre rühellek cipőt vásárolni.)

2014. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sőt, tovább is, de a mostaniak átlag 5 évesek :D
2014. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig hordható állapotban van, nálam a legolcsóbb kínai cipők/csizmák is kibírták eddig 4+ évig, de a Steel bakancsom például 10 éves már és még mindig jó állapotban van. Szóval szerencsére nem gyakran kell vásárolgatnom.
2014. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy mennyit hordom.Amelyiket csak néha veszem fel az évekig nem megy tönkre, de amelyiket meg szinte minden nap hordom,azt 1-2 évnél tovább nem tudom használni.Amelyik cipőmet már régóta hordom, és ez kezd látszani rajta, azt már általában nem szoktam felvenni, vagy csak akkor ha elugrom valahová.
2014. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nàlam hamar szètmennek, sokat jàrkàlok vagy èppen futok. 2-3 hònap a kìnai, 1-1,5 èv az adidas/nike.
2014. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
1-2 év. ennyi idő után már meg is unom az adott darabokat, úgyhogy részben ezért is cserélem le őket, másrészt pedig én olyan vagyok, hogy nem nagyon tudok vigyázni a dolgaimra (sajnos), és tönkre is mennek
2014. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én ha veszek valamit,nem azt nézem hogy milyen márkája van,vajon meddig birhatja,hanem ami nagyon megtetszik,ami csajos azt veszem..Ha birja egy évig,akkor oké,mert minden évben veszek valami újat úgyis,meg nem szeretek évekig ugyanabban járni.

Egy tornacipő simán kibirja 3 évig is,ilyen téliesebb,magas szárú..de a tavaszias kicsi cipők 1 évig..szandálokat is szeretem,minden évben veszek eggyet,de birják is a strapát. A csizmák viszont nem annyira,abból is minden télre kell vennem újat,mert lassan-lassan szakadnak.

2014. szept. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!