Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet egy (tényleg...

Hogyan lehet egy (tényleg nagyon picit ) kitömmni egy melltartót vagy toppot anékül hogy látszana?

Figyelt kérdés
12 vagyok van mellem és hordok melltartót és toppot is de nem hordhatok mék szivacsosat szoval egy kicsikét ki szeretném tömni mert a hasam miatt kevésbé lácik a "mellem"

2014. szept. 20. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek azt kitömni??? 12 éves vagy!!!!!!
2014. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na jo akkor ide is kiirom csak ide illö válaszokat
2014. szept. 20. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. tanulj meg írni

2. ne kitömd, hanem push upos melltartót vegyél, abban a szivacs a "kitömés", és megemeli a kis cickóidat. 12 évesen ez legyen a legnagyobb problémád, de komolyan.

2014. szept. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
12 évesen Barbi babával kellene játszanod, nem melltartót kitömni!
2014. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy, a kitömött melltartó mindig feltűnő, észreveszi mindenki hogy csak ki van tömve, semmi értelme nem lenne, csak leégetnéd magad mások előtt vele. Nem értem mi a gond veled... 12 évesen teljesen normális az is ha tök lapos vagy. Hiszen nem nő vagy, csak egy gyerek.
2014. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
basszus én 14 vagyok, és nekem se nagyok, még sem tömöm ki. ki nem sz*rja le, hogy mekkora? majd megnő. inkább élvezd a gyerekkorod, amíg van.
2014. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a hasad miatt kevésbé látszik, akkor fogyni kene, nem gondolod?? -.-

Es 12 ( mostmár valószínűleg 13) évesen ne akard mar kitomni a melltartodat...

2015. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!