Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipő, szandál, de milyen?...

Cipő, szandál, de milyen? Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Eddig sportosan öltözködtem,nemkülönösebben érdekelt,hogy nézek ki.Most viszont egyre csinosabban öltözök.Néha sminkelek is,a hajam is mindig rendben van.Most egy kicsit magassarkú csizmám van amit imádok,de sajnos sztnyomja a lábam,így most már a sportcipőmet hordom.


Eddig szinte minden évben volt szandálom,de fiús.Szeretnék valami női szandált,de akárhol néztem nyáron mindenhol csak magassarkú szandálok voltak.Szeretnék egy kicsit magassarkút,amiben a hétköznapokon is tudok járni.Szóval randira,suliba ha csinosan öltözök fel.

Cipőt olyat szeretnék aminek kerekített az orra,fekete és kicsi a sarka.A kicsi alatt 2-3cm-t értek.

Szandált pedig olyat,ami nőies,a színe szinte mindegy és kicsit a sarka.Szandálban tavaly nyáron csak olyat láttam ami kb.6-7cm-nél kezdődik a sarka és tűsarkú.Az nem nekem való...

Hol lehet ilyesmi cipőt és szandált venni,mint amit írtam?Linket is küldjetek,ha tudtok.

Egyébként gyöngyösi vagyok,itt nincsenek túl nagy márkás boltok.Van Reno,Invázió,Szalamandra,Kenvelo,rengeteg kínai...

15/L


2010. jan. 20. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem tudok segíteni, fiú vagyok és abból is a keveset vásárlós fajta, viszont nagyon nagy +, nagyjából jó helyesírás, és nagyon dícsérendő célok :) Több ilyen fiatal lányra lenne szükségünk.
2010. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kínai tele van törpesarkú fekete kerek orrú cipőkkel. Legalábbis felénk mindig van, amikor benézek. Szandált én a Deichmannban vettem még nyáron, mondjuk az teljesen lapos volt. Egyébként szandálból szerintem most nincs nagy kínálat sehol, mivel tél van, ami a zárt cipők szezonja.
2010. jan. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi!

első:megtanultam helyesen írni és nem esik nehezemre a gépen is helyesen írni,mindenféle rövidítések és amolyan "trendi" értelmetlen szavakat írni.

második:majd tavasszal megnézem a deichmannba,ha megyünk valahova nagyobb városba:) Nálunk a kínaiba is inkább magasabb sarkúk vannak:S

2010. jan. 21. 19:31
 4/5 anonim válasza:
en is gyongyosi vagyok es hat meg kell mondjam, tenyleg nincs nagy valasztek... viszont amugy szerintem vehetsz magasabb sarkut is akar, de akkor figyelj ra, hogy vastagabb legyen a sarka! en is inkabb a sportosabb stilust kedveltem es most 23 evesen nekem is nehezemre esik magassarkuban jarni... szoval jo, hogy szoktatod magad (a fajdalomhoz) :D
2010. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia.

Próbáld meg a Skálában vagy talán még a Flörtel szemben lévő Kínaiban találsz neked valót.Én is a környéken lakom és itt mindíg találok magamnak.Vagy talán még ami a buszmegállóval szemben lévő utcán van egy kínai a használt telefonos melett.Ott is lehet találsz magadnak valamit.Nekem eddig ezek bejöttek.Remélem találsz magadnak valamit. (:

2010. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!