Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyeim ki hord mindig...

Hölgyeim ki hord mindig tűsarkút és abban is szoktatok vezetni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak magassarkút hordok, amiknek a nagyrésze tűsarkú. Igaz, nem a 20 centisre kell gondolni, csak 5-7 centisek, mivel jómagam is igen magas vagyok. Természetesen ezekben is vezetek, munkámból adódóan napi szinten járom a várost. Nem tudom miért hiszik sokan azt (főleg férfiak), hogy csak lapos cipőben lehet vezetni. A cipő sarkán is ugyanúgy támaszkodik a láb, semmivel sem kényelmetlenebb vagy instabilabb. 6 év alatt nem volt sosem problémám ezzel.
2014. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ,reméltem többen is hozzászolnk majd! de úgy látszik sok a 18év alatti itt
2014. okt. 2. 21:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is sűrűn hordok magassarkút - én sem a brutálisan magasat, de azért persze, van olyan is -, ezáltal többször előfordul, hogy vezetek is benne. Nekem kényelmesebb lapos talpú cipőben vezetni, de ha nem az van rajtam, akkor is simán megoldom.
2014. okt. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyakran hordok 10-12 centis cipőt, de nem abban vezetek, van cserecipőnek egy topán a kocsiban. Nem is a sarok zavar, inkább a hegyes orr - nekem - a kényelmetlen vezetés közben.
2014. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 4-es!További szep estét,de ha gondolod beszélgethetünk!
2014. okt. 3. 20:36
 6/7 anonim válasza:
persze szoktam tűsarkúban vezetni de vannak határok ! Nem mindegyikben lehet ! és nem pont a sarok magasságától függ ! Olyan ami jól fogja a lábad ( csizma , cipő , némelyik szandi ) azokban nem gond a 12-13 centis tűsarok sem , de pl egy olyan szandi ami csak vékony bokapántos , vagy pl. a tűsarkú papucs azok már veszélyesek azokban nem szoktam - nem is igazán megy azokba mert nagyon instabil a lábamon - inkább leveszem és mezítláb vezetek akkor :)
2014. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ej azok a tűsarkak
2015. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!