Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen sport cipőt ajánlanátok...

Milyen sport cipőt ajánlanátok nekem? Nem hordtam ilyet sose, mindig csinibe vagyok, ezért nem értek hozzá.

Figyelt kérdés

Melóba kell 13+ óra talpalós egész nap meg nem állós munkába kell. Van egy szürke kis "torna cipő" szerű vászon cipőm, hát nem a legjobb, H&M-be vettem.

Nincs kikötés még színbe se, csak nekem annyi, hogy ne húzza ki a havi fizumat a zsebemből, plusz ne legyen lyukas az alja, asszem vannak ilyen futó cipők. :D

Minden választ nagyon szépen megköszönök. Plusz írhattok üzleteket is, hol éri meg nézelődni Bp-en. :) Köszööönöm!!! :)



2014. okt. 3. 12:48
 1/1 anonim válasza:
Szerinte erre a célra legalkalmasabbak a gyógy cipők, papucsok nem néznek ki olyan jól de kényelmesek . Figyelmedbe ajánlom a Scholl gyógy papucsait 😊
2014. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!