Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen esős, hideg időben ha...

Ilyen esős, hideg időben ha csizmát veszek fel, hülyének néznek vajon az utcán?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, nem számít ki mit gondol....de mégis. :)
2014. okt. 3. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én a téli cipőmet hordom már
2014. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Esőben, hidegben csizma a normális, nem? Akkor meg miért nézne bárki is hülyének?
2014. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert még csak október eleje van, és a csizma az tipikusan a télhez köthető. Bár tény, hogy manapság már bármit, bármikor, bármivel... :)
2014. okt. 3. 17:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség holy a csizma atélhez köthető. Akkor az őszicsizma mire való. Szerintem ne azzal foglalkozz hogy hogyan néznek rád az utcán, hanem azt hordd ami neked tetszik naagyon sokan járnak amúgy csizmában.
2014. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
;) Köszi a válaszokat!
2014. okt. 3. 18:18
 7/10 anonim válasza:
én még mindig a balerinámban érzem jól magam hát mindenki más ! :)
2014. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fognak. Én még most is szoktam balerinát húzni mert az a kedvencem, inkább ezen csodálkoznak el az emberek mert már ősz van, ha hideg nem is, de hűvösebb a levegő és az eső is előfordul. Nem rég kezdtem el bokacsizmát hordani, de még a balerinát is felveszem. Szerintem max. az lehet a furcsa, ha kimondottan téli, vastag, bundás csizmát hordasz, de ez kívülről nem is feltétlenül látszik. Szerintem ilyen időben a bokacsizma jó, az olyan köztes megoldás.
2014. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felteve, hogy nem gumibol van akkor nem.
2014. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Magassarkú bokacsizma, amin a boka részén kívülről "bundás"... vagy vékony, hosszú szárú csizma (térd fölé ér). Akkor mindkettő oké? :)
2014. okt. 4. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!