Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki melyiket venné?

Ki melyiket venné?

Figyelt kérdés
Inkább a zarában vásárolnátok olcsóbb( de néha szebb vagy jobb) ruhákat vagy inkább mondjuk egy Hugo Boss, Emporio Armanit? En sokszor azt tapasztalom,hogy a középkategóriaban úgy mond stílusosabb vagy formásabb ruhák vannak,mint az egy kicsit drágábbak között..itt is az olcsóbbakra gondolok a drágább márkáknál a pár 10000 ft - osra gondolok nem ami 2-300000ft. Többször vásárolok inkább Hugo Bosst vagy hasonlókat,de aztán másokon látva pl Zara valahogy tök jól áll,jól néz ki. Esetleg keverni kéne az olcsóbbat a drágábbal? Néha a drágábbnál úgy érzem,hogy semmilyen,mintha az ember a kínaiba vett volna valamit. Vagy csak én beszélem ezt be magamnak?

2014. okt. 4. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ott kell venni a cuccokat ahol találsz olyat ami tetszik. Nem a márka a lényeg, se az hogy mennyibe kerül.

Én például sehol nem találok, max néha turiban valamit, de azt is csak ha már 1 órája keresgélek. Nekem nem tetszenek a tucat ruhák, se a divatosak, szóval igen nehéz dolgom van. Leginkább neten rendelek külföldi webshopokból, vagy varratok.

2014. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a probléma,hogy én is nehezen találok vagy amit máson látok és tetszik,mondjuk olyat, vagy hasonlót meg nem látok sehol.. Használt ruhákat meg nem vennék fel..internetről meg nem rendelek az nem olyan mintha a boltban felpróbálnám aztán tuom,hogy tetszik vagy sem.
2014. okt. 4. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért olyat keresel, amit másokon látsz? Menj be a Zarába vagy a Bossba, és vedd meg ami tetszik! Próbálgass, és látni fogod mi áll neked jól!

A Zara egyébként a nagy divatházak ruháit másolja pár szezonnal lemaradva, természetesen sokkal olcsóbb anyagokból, sokkal rosszabb minőségben. (Ugyanúgy, mint több hasonló kategóriás márka.)

2014. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért,mert az tetszik az talán még jól is állna. Próbálgatok mindig,mert csqk úgy,hogy ez "jó lesz " alapon semmit nem veszek,mert ha nem veszem fel,akkor értelmetlen kiadás volt. Azért néha a drágább ruha között is előfordul olyan hiba, ami nem éppen az árához meg márkához illő. Jövőhéten majd szét nézek.
2014. okt. 5. 05:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként semmi rossz nincs abban, ha kevered a drága ruhákat az olcsóbbakkal. Nekem sok designer ruhám, cipőm, táskám, egyéb kiegészítőm van, de ugyanúgy bemegyek a Zarába vagy a H&M-be. Ki lehet fogni nagyon jó kis darabokat! :)
2014. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a H&M-et pl. szeretem, meg a C&A-t is. Szoktam kombinálni az olcsóbbat a drágával. Pl. C&A szoknya és Ralph Lauren ing, MaxMara cipővel. Lehet mindig mindent kombinálni. :)
2014. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!