Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok mondani olyan ruhás...

Tudtok mondani olyan ruhás oldalakat, ahol lehet készpénzzel fizetni?

Figyelt kérdés
Olyan oldalakra gondolok, mint pl. a Sammydress,Dresslink csak lehessen készpénzel fizetni, mint például forinttal vagy román lejjel. Sokat segítenétek, ha mondanátok egy román vagy magyar oldalt!

2014. okt. 5. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Utánvételre gondolsz a készpénzes fizetés esetén? Sajnos az azért elég ritka. :/
2014. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ilyen hamar tudtál válaszolni a kérdésre! :)

És köszi, sokat segítettél! :D

2014. okt. 5. 10:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, utánvétre gondoltam.
2014. okt. 5. 10:56
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha esetleg előreutaláson elgondolkodsz, akkor én ajánlom a Sheinside-ot, illetve a Forever21-tól is lehet rendelni. Mindkettő megbízható, a Forever21 pedig nem csak online bolt, hanem országszerte üzleteik is vannak. :)
2014. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretnék ilyen oldalakról rendelni, mint a Sheinside vagy pl. a Sammydress, Dresslink, de anyu és apu megtiltották, hogy bankkártyával fizessünk. Amúgy köszi neked is, nagyon kedves vagy!
2014. okt. 5. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:
És nem indokolták, hogy miért nem szeretnének bankkártyával fizetni? Félnek, hogy nem kapod meg a termékeket, vagy hogy az adataikat lopják el?
2014. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem indokolták. Egyszerűen azt mondták, hogy szó sem lehet róla.
2014. okt. 5. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!