Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 172 cm magas vagyok, azért az...

172 cm magas vagyok, azért az átlagnál magasabb, de szerintem ez még nem vészes. Hülyén néz ki ha magassarkút hordok ennek ellenére?

Figyelt kérdés

2014. okt. 12. 17:26
 1/2 Daniell016 válasza:
Nem néz ki hülyén
2014. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%

Én 174 cm vagyok és simán felveszem. Most az az 5-10 centi már nem zavar. Főleg, hogy ilyenkor úgyis ránéznek a lábadra, hogy tényleg ekkora vagy vagy csak magassarkúban vagy, akkor már vegyél fel egy dögös magassarkút :)

Amúgy egyre kevésbe tartják ezt be, hogy akkor a magas lány nem veszi fel a magassarkút, nyugodtan szabad. Meg ehhez akkor a pasit is lehet mérni, ha szigli vagy, én legalábbis úgy szoktam. Akkor van esélyük csak, ha magassarkúban is szemmagasságban vagyok valül vagy feljebb kell néznem. :)

A lényeg hogy légy benne magabiztos és tudj benne menni, akkor nem egy zsiráfbébi leszel aki el akar taknyálni, hanem egy vonzó nő.

2014. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!