Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 172 cm magas vagyok, magasabb...

172 cm magas vagyok, magasabb az átlagnál, de szerintem ez még az elfogadható kategória. Ciki így bármilyen magassarkút felvenni? Fiú éslány vélemény is kellene.

Figyelt kérdés

2014. okt. 12. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? :)

Örülnék ha ilyen magas lennék mert legalább kitünnék a tömegből.

L

2014. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is 172 cm vagyok, szoktam néha magassarkút felvenni, szerintem elfogadható magasság ez még. Bár van egy 10 centis sarkú cipőm, azt nem szeretem felvenni, abban nagyon létrának érzem magam. :D

Viszont ha egy ilyen 7-8 centiset veszek fel, azért még az nem olyan magas, szerencsére a legtöbb fiú megvan 180 centi.

Vannak 180 centis lány osztálytársaim, hozzájuk képest nem érzem magam magasnak. :) 18/L

2014. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 174 cm vagyok, és van 12 cm sarkú/magasságú cipőm. Szerintem nincs benne semmi ciki. Én nekem ha tetszik egy cipő legyen bármilyen felveszem ha jó áll. És van aki 180 cm-esen hord 16 cm-es magassarkút, szóval nonszensz. Ha tetszik vedd fel bátran.
2014. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki eléri azt a pontot, amikor úgy van vele, hogy mindegy, úgyis magas vagyok. Miért ne hordhatnál magassarkút? :) 173 cm vagyok és hordok néha magassarkút.
2014. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Én 170 vagyok és van 15 centis platformos tűsarkúm, imádom ^^

Ha zavar hogy többen megnéznek mint általában (ez mondjuk már a mgassarkú miatt is van) akkor ne vegyél de ha tudod viselni és nem úgy jársz benne mint aki mindjárt hasraesik akkor sztem mindenképp hordj. Van egy csomó összeállítás ami csak magassarkúval áll jól, meg aztán, ha esetleg majd vmi elegáns helyre mész, ott is jobban mutat a magassarkú :)

2014. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm csajszik :*
2014. okt. 12. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!