Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 175 cm magas és 95 kg súlyú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

175 cm magas és 95 kg súlyú 20 éves fiú vagyok. Ez még mackó kategória vagy kövér lennék? :S Lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés
Ez kinek jön be? vagy senkinek?:S Attól tartok ez miatt nincs már jó ideje barátnőm:S Kort is írjatok légyszi,de főleg véleményekre lennék kíváncsi.
2009. nov. 5. 23:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

hát sztem a kövér kategória de nálam bejön(L).meg jó ha van mit fogni..:)

Üdv: Józsi/42 ;)

2009. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%

Ez már grizzly kategória. :D

csakvicc. :) én sunáználak

2009. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Bakker de gáz xD


Mackó kategória, de nálam bejön és engem nem Józsinak hívnak xD 19L

2009. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
dagadt törpe disznó vagy more
2009. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

(első volnék)

Hagyd őket a csudába én kis zsírsertésem(K) nem tudják mi a jó.(am meg a 19 éves lánynak üzenem h már foglalt az illető !!!)

Üdv: (csak neked) (L)Joci(L)

2009. nov. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy a hasad nagy csak,vagy arányossan vagy "kövér"...!Faterom is 176 és 100 kg,de nem kövér hanem a hasa nagy!
2009. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Hát nem tudtam,h a kövér meg a mackó közt ilyen árnyalatbeli különbség van... A "mackó" csak ilyen önnyugtató dolog lehet,pedig egyszerűen csak dagadt vagy.Ezt nem köcsögségből mondom,én is az vagyok.Tapasztalatom szerint ez senkinek nem jön be,de lehet,hogy a lányoknak a fiúkon bejön,én nem tudom.
2009. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Neked egy zsírhaj-tarisznya kellene!


Nőnemű, jóravaló teremtés, de nem éppen üde megjelenésű, jellemzően bölcsész-, vagy néprajzszakos egyetemi, főiskolai hallgató.


- Na, és milyen az új csaj?

- Jesszusom, az egy igazi zsírhaj-tarisznya.

2009. nov. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Üdv

Szerintem ez egyáltalán nem sok én pl 180 magas vagyok és 120 mégis van barátnőm.Egyszerűen keresni kell flörtölni valakinek csak megtetszik a stílusod.Nem mindig a külső számít.Azért nyilván neked többet kell teljesíteni mint egy olyan embernek akinek minden a helyén van.Gondolok erre:legyél viccesebb ápoltabb okosabb kedvesebb udvariasabb.Amit külsőben elvesztessz hozd be a személyiségeddel.Elhiheted vannak olyan lányok akiknek bejön a kicsit testesebb srác.Mindeneset sok szerencsét találd meg a párod.Egyébként tehetsz ellene pl kondi terem úszás vagy valami sport idővel lemenne csak kitartás.

18/f

2009. nov. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Párom 180 cm és 90 kiló, ő macis kicsit. Valahogy jól oszlik meg rajta, aki nem tudja, meg se mondaná, h 90 kiló, 80-nak tippelik.

Hát ez nálad határeset, de persze az eloszlástól is függ :)

2009. nov. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!