Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti mit szolnátók hozzá...

Lányok ti mit szolnátók hozzá ha egy fiú szeretne teljes lányruhába öltözni? bugyi;zokni;meltartó;szük nadrág vagy szoknya;felsö és harisnyát honza fel. egyszoval minden lányruhát?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 21:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Felőlem azt vesz fel amit akar, csak lehet hogy nagyon hülyén fog állni rajta... persze ha alapból lányos alkat akkor még jól is nézhet ki.
2014. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Azt, hogy akkor én szeretnék felvenni öltönyt, inggel, nyakkendővel és mehetnénk egymás mellett. (minden vicc nélkül)
2014. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ma már nem nagy dolog, ha valaki transzvesztita, csak én kerülöm őket.
2014. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Egészségére, engem nem zavar, hogy ki mit vesz fel, de tetszeni nem fog:D
2014. okt. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

En jobbat irok!

Tegnap a Tescoban egy komplett fiuruhaba oltozott not lattam biztonsagi or formajaban!

Vasalt oltonynadrag, ing, vastag csomos nyakkendo, (meg veletlenul sem vekony kendo,hogy "noiesebb" lrgyen),zako!!!!

Jesszus fhasza! Nagy ivbol ketultem kiabrandito volt a latvany, ezzel az erovel odaallhattam volna melle szoknyaba, tusarkuba, gondolom nem lettunk volna feltunoek...

2014. okt. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem olyan elterjedt, mint a nőknél a férfiruha, úgyhogy biztos furcsán néznének rád. Gondolom jót röhögnének, és a hátad mögött összesúgnának.
2014. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
En is ezt szoktam a ferfiruhat hordo nokon!
2014. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Engem nem zavarna.
2014. okt. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Azumi Ao válasza:
a lányok többsége párkapcsolatban élből elutasítja ezt ,ez tapasztalat de van egy nagyon ari ismim akit először sokkoltam ezzel de jól sült el és majd vele fogok menni mondoconra ahol Kagomét fogom cosplayezni , mivel lányos az alkatom ezzel nem lesz gond ^_^
2014. okt. 30. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Miert utasitana el?

Az en parom mindig azzal huz hogy milyen jol neznek ki nonek,mert formas a labam a sport miatt.

2014. okt. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!