Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit szóltok hozzá ha a...

Ti mit szóltok hozzá ha a olyan ruhát vesznek fel a nők, hogy néha akár véletlenül is kivillan a bugyi?

Figyelt kérdés
gondolok arra, hogy pl. ha lehajolnak esetleg kivillan a nadrág alól a bugyi itt nem arra gondolok hogy direkt olyan csipőnacit hord, hogy lelóg a térdéig. Érdekel mindkét nem véleménye is de főleg a hölgyeké.
2014. okt. 18. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
En magambol indulok ki, szeretem a rovidebb ruhakat meg a passzos cuccokat normalis hatarokon belul nyilvan nem punci szoknyat veszek fel. Mivel anyamek erkolcsosebb lanynak neveltek ezert ha veletlen is elofordulh bugyit villantanek mondjuk nadragbol ahogy lehajoltam egybol eszreveszem es megigazitom. es mast sem kovezek ez miatt kiveve akin latszik hogy sz.rik bele nos azon LATSZIK hogy miert is nem erdekli es provokalja a nepet;)
2014. okt. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Na olyan ruhat vesz fel ami par negyzetmilimetert takar az egesz testebol es ugy megy emberek koze az undorito. De ha normalisan oltozik es kivillan a bugyi az szem szexi :D
2014. okt. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Főleg akkor gusztustalan ,ha szőrös ott a bőr és az megláthatóvá válik !Közhelyen ne látszódjon ki a bugyi és a popó se !
2014. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oviban láttam sok ilyet, anyukák hajolgatnak a gyereket öltöztetni, a tanga meg kilóg... szerintem az igénytelenség netovábbja.
2014. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Saját magamon személy szerint zavar, ha kilóg a bugyim a nadrágból, mondjuk én nem is hordok csípőnadrágokat. Másokon nem érdekel, mindenki el tudja magának dönteni, miben érzi jól magát. Ha kilógó bugyival szeret élni, ki vagyok én, hogy beleszarjak a kényelmébe?
2014. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Cikinek tartom, mert elég ronda látvány mikor a fél tanga kilátszik a nadrág fölött... de hát az ő dolguk. Én is csípőgatyát hordok, de valahogy mégis sikerül úgy felöltöznöm és úgy lehajolni hogy ne legyen ki se a seggem se a bugyim. Nem értem mások miért hordanak 2 számmal kisebb nadrágot, amiből majdnem kiesik a seggük is.
2014. okt. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdést olvasva az első vizuális kép ami felvillant az elmémben az az övnyi szoknyában hajlongó plázacica, akinél az is csoda, hogy bugyi van rajta.


Ha csípőnadrágból kilátszik a cikiség attól függ mennyire, ha a derekáig van húzva a tanga az cseppet vicces látvány és megmosolygom. Amúgy nem igazán veszek észre ilyesmit, elsősorban nem más nők hátsóját figyelem.

2014. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!