Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában illik megjelenn...

Milyen ruhában illik megjelenni egy kórházi állásinterjún?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mi lenne a legjobb választás. Mindenképpen fekete nadrágban mennék, már csak az időjárás miatt is, de nem tudom milyen felsőt vegyek fel. Van ilyen fényes anyagú lila és barna ingem, vagy inkább vegyek fel fehér blúzt? Elég magas vagyok (180 cm), de nem gáz ha magassarkúban megyek? Betegfelvételi irodában kéne dolgoznom.


21/L


2014. okt. 21. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Fehér blúzt nem vennék, mert az olyan ünneplős vagy pincéres a fekete nadrággal.

A fényes nem tudom, hogy jó-e, nem tudom elképzelni, hogy mennyire fényes.

Milyen magassarkúra gondolsz? Ne legyen 10 centis meg platformos. Csak valami visszafogottabb.

De nem muszáj blúzt húzni, lehet valami csinosabb felső, vékony kis pulóver, bármi.

2014. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elég ha csak csinosan öltözöl fel. én csak azért mentem fekete-fehér ünneplőben mert épp vizsgám volt még aznap és utána egyből mentem.
2014. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha teheted, a fekete nadrágot lágyítsd egy melegebb világosabb színű felsővel (már a munkakör miatt is), de ne fehérrel, nem muszáj ingnek lennie, lehet egy vékonyabb pulcsi, kardigán is. A fényes anyagokat kerüld! Vehetsz fel magassarkút, a lényeg, hogy ne legyen közönséges.
2014. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!