Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehetne ugyanabban az osszeall...

Lehetne ugyanabban az osszeallitasban menni bulizni, mint ami templomban volt rajtam?

Figyelt kérdés

egy ilyen feher top [link]

egy ilyen szinu es fazonu nadrag [link]

egy ilyen szinu magassarku [link]


2014. nov. 1. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Épp eleget elárul rólad, hogy így öltözöl templomba...


Akkor már nem mindegy?

2014. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:
59%

ja

csak utána nem menj ebben megint a templomba

a foltok látszanak rajta:DDD

2014. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Keresztelore vettem fel!

1. ez csunya, hat akkor nem tudom, nekem milyen izlesed van, ez a divat!! Te szerencsetlen!

2014. nov. 1. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Bulizni ez teljesen jó, bár nem tudom, hogy engedtek be így a templomba, mert én még ott tartok, hogy ott a vállat meg a felkart illő eltakarni.
2014. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
borzalmasan ízléstelen színe van ennek a nadrágnak, rikító, semmi finomság nincs benne, főleg ilyen kék cipővel még. szerintem ezt sehova se vedd fel :( de ha neked tetszik akkor amúgy jó bulizni
2014. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

A nadrágot és a cipőt még az utcára sem szabadna felvenni, valami borzalmas színük van.

Tök jó, hogy keresztelőre vetted fel, de akkor is egy templomról van szó, nem vagyok hívő, de még én is azt mondom, hogy nem illik ilyenben templomba menni.

2014. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

A stílusából lejön, hogy tök mindegy mit mondasz neki. :D Szépen lereagálta a hozzászólásom, pedig igaz.


#1 voltam.

2014. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!