Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság templomban szexelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság templomban szexelni?

Figyelt kérdés
Ezt tettem egy volt barátommal, a templom előterében egymáséi lettünk. Szégyellnem kéne? Megsértettem ezzel valakit? Én nem vagyok vallásos, de nem is szapulom a vallásos embereket.
2011. máj. 13. 22:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
39%
addig nem baj amíg nem buksz le.
2011. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
22%
A papok is csinálják ott.
2011. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azért mondom rá, hogy helytelen, mert szentségtörés, vagy ilyesmi, mert szerintem Isten ha nem akarná, hogy szeretkezzünk, akkor nem tette volna élvezetesség. Hanem mert sok embert ezzel megsérthettetek volna. Annyi hely van, ahol egymáséi lehettek. Szerintem a templomot ebből ki kellene hagyni.
2011. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Gyerekekkel meg egymással?:P
2011. máj. 13. 22:32
 5/33 A kérdező kommentje:
Őrülten megkívántuk egymást, nem tudtunk nemet mondani, és csak a templom volt a közelben.
2011. máj. 13. 22:34
 6/33 anonim ***** válasza:
nekem biztos nem állt volna fel a templomban xD
2011. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
50%
elég igénytelen és szánalmas dolog, de a műveletlenség és a kulturálatlanság az a ti bajotok.
2011. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Műveltek és kulturáltak vagyunk, egész egyszerűen szeretjük a kicsit extrémebb dolgokat. A templom számunkra, mivel nem vagyunk vallásosak csak egy olyan épület, mint bármi más, például egy iskola vagy egy kocsma.
2011. máj. 13. 22:40
 9/33 anonim ***** válasza:

Akkor miért teszed fel ezt a kérdést, hogyha szerinted nem bunkóság? Vannak, akik szerint igen, és van, akit nem érdekel. De ha meg többen leszólnak miatta, hogy mekkora parasztok vagytok, akkor meg fel leszel háborodva. Inkább provokációnak tetted fel a kérdést.

Bár szerintem kamu.

2011. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság és a te dolgod a szégyenkezés. Megsérteni embert nem sértettél, de ezért a pokolra jutsz. Azzal kezdve, hogy nem tartod magad vallásosnak, ezért nem hiszel benne. Aztán kitudja még hogy milyen bűnök miatt. De ha jól tudom ebben úgy sem hiszel:)
2011. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!