Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti a Joy, vagy Glamour napokat...

Ti a Joy, vagy Glamour napokat szeretitek jobban, és miért?

Figyelt kérdés

A normális válaszolóknak megy a zöld kéz:)

Köszi előre is!!:)


2014. nov. 2. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly Joy napok alkalmával vásároltam, idén Glamour alkalmával. De Joy napok alkalmával sokkal több kupont feltudtam használni, mint idén (nem Bp-n lakom, Veszprémben).
2014. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem szoktam kihasználni... Igazából nem szeretem. Előző joy napokon bekeveredtem a westendbe, nem tudtam, hogy pont akkor van. Az a tömegnyomor kiakasztott! Mindenki görcsösen vásárolni akar ilyenkor, mintha kötelező lenne. Ilyenkor vesznek meg sokan csomó olyan dolgot, amire semmi szükségük sincs!

Félreértés ne essék, imádok vásárolni, de tudatosan teszem.

2014. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, mindkettőtöknek ment a zöld kéz:)


Még azért jöhetnek komik :)

2014. nov. 2. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem :D

Pl. érdekes hogy a Gélamour napok után egy csomó üzletben nem 20 hanem 30-40% leárazás volt bizonyos termékcsoportokra :)

Pl. Reservedben kabátokra nem 20 hanem 30 % volt, Pimkie, stb :)

Mindig ez van, én inkább utána megyek pár nappal ha valamit szeretnék.

2014. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi az infót, ment a zöldkéééz!:)


Még mindig jöhetnek komik! :D

2014. nov. 2. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a glamour napokon sokkal jobb kuponok vannak, idén vettem egy pénztárcát, amit már rég kinéztem. De igazából egyiket sem szeretem, mert nem bírom ezt a tömeget, meg, hogy 1 órát kell sorban állnom csak ahhoz, hogy a próbafülkéhez bejussak.
2014. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2014. nov. 11. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!