Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek? Minden ruhadarab...

Mit tegyek? Minden ruhadarab ami nekem tetszik, nem áll rajtam jól.17/l

Figyelt kérdés
Igaz,hogy van súlyfeleslegem(170 cm,67 kg),de most komolyan emiatt nem hordhatok addig jó ruhákat míg le nem fogyok?

2014. nov. 8. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a testalkatodhoz megfelelő ruhákat próbálsz, akkor ne csodálkozz, ha nem állnak jól. Előbb a testalkatoddal kell tisztában lenned, aztán utánanézhetsz, hogy mik azok a fazonok, amik előnyösek.

Duci lányok is nagyon csinosan fel tudnának öltözni, ha nem ugyanazokat a fazonokat akarnák magukra húzni, mint az S-es méretűek.

2014. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért ha olyanok az arányaid, ez még nem a duci kategória. Linkelj képet, vagy keress rá hogy milyen az alkatod(alma, körte, egyenes stb..) akkor szívesen segítek. Ja, és persze hogy milyen stílus tetszik :)

18/L

2014. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kép? Így honnan tudjuk mi áll jól neked?
2014. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adaptálni kell azt ami tetszik az alkatodhoz. Vagy pedig fogyj le, nagyon max 10 kilót kéne fogynod (bár szerintem most se vagy túlsúlyos), az pár hónap csak. Bár a vékony lányokon se áll minden jól, akármilyen a testalkatod, mindig lesz olyan ruhadarab amit nem rád terveztek, ezt el kell tudni fogadni.
2014. nov. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!