Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Online vásárlás külföldről?

Online vásárlás külföldről?

Figyelt kérdés
Bővebben lentebb.

2014. nov. 9. 11:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Valamit rosszul csináltam, szóval ide írnám:

Szeretnék külföldi oldalakról rendelni ruhákat, főleg koreai oldalakkal szemezgettem, mint pl. a stylenada. Azt szeretném kérdezni, hogy rendelt-e már valaki ilyen oldalról? Mennyibe kerül a kiszállítás átlagosan Koreából Magyarországra? (Nem mindenhol írják. Tudom, van ahol a súlytól függ, de kb. mennyi?) És hol tudnám megnézni, hogy mennyibe kerül az árukra kiszabott vám stb? (Úgy tudom tesznek rá azt is?)

Köszönöm :)

2014. nov. 9. 11:44
 2/6 A legviccesebb válasza:
Én az eBay-ről sokat rendeltem, főleg olyan cuccokat, amik ára mellé ki volt írva hogy ingyenes kiszállítás. Ekkor a tényleges árán kívül ki kell fizetned egy bizonyos összeget a banknak, mivel kártyáról rendelsz. Ez nem egy nagy összeg, a cucc árától függ, és egy 5000 Ft-os ruhánál kb. 150 Ft vagy még annyi se. Azt a koreai oldalt sajnos nem ismerem, de remélem tudtam segíteni.
2014. nov. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szandi1993 ***** válasza:

aliexpress

én onnan rendelek ruhákat meg minden félét van egy cipőm amit onnan rendelten 7 dollàrért és nem is jött szét

2014. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aliexpressen a cuccok kb 99%-a ingyen postás.


Vám:

Magánszemélyek között (GIFT jelölésű):

0 - 45 € (~12.690 Ft) között vámmentes

45,1 - 150 € (~42.300 Ft) között vámmentes, de 27% ÁFA terheli

150,1 - 700 € (~197.400 Ft) között 2,5% vám és 27% ÁFA terheli

700,1 € felett: kereskedelmi vámtarifa* és 27% ÁFA terheli

2014. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és EU-n belül nincs vám!
2014. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha már a Távol-Keletre is $20 a szállítás, Magyarországra a triplája, ha nem több lenne.


Sokkal jobban jársz aliexpresszel, nagyon sok hasonló ruhát árulnak, olcsóbban és szállítási díj nélkül.

2014. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!