Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan ruhatippeket szeretnék...

Olyan ruhatippeket szeretnék tőletek kérni, amelyet megtalálhat bárki a szekrényében, mégsem gáz felvenni azt egy buliba. Mennyire jók az alábbi ötletek?

Figyelt kérdés
Sportcipő, farmer, valami felsővel, de mégis mivel? Kérlek segítsetek! Milyen hétköznapi öltözék lehet alkalmas egy buliba, ami még nem a "tré" kategória? A ruha kilőve, mivel nincs már épp meleg.

2014. nov. 12. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szaggatott farmer,nike,vans vagy converse,vagy ahhoz hasonló cipők,bőrdzseki,és vagy feltűnő mintás felsőt veszel pár kicsi kiegészítővel,vagy fordítva,egyszerű felső,nagy ékszerek.
2014. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Skinny farmer, valami nyári, kivágott felsővel.
2014. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
skinny farmer, egy elegánsabb blúz, valami nőiesebb kis cipő, borítéktáska.
2014. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én csak szoknyában mennék, de az lehet én vagyok. :D

Rövid szoknya (feltéve ha jó a lábad), elegáns blúz, ékszerek, borítéktáska, magassarkú

2014. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!