Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti miért lettetek emo-sok?

Ti miért lettetek emo-sok?

Figyelt kérdés
Nem a pózerekre gondolok, és nem is arra, hogy most az életed írd le, hanem csak a változás okát!

2014. nov. 16. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A sok kilözösítés miatt, lenézések, cdúfolódások miatt..
2014. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*csúfolódások. :)
2014. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez nem betegség hanem csak egy stílus mind zeneileg és öltözésileg is nem úgy kell gondolni az "emo-sokra" hogy öngyilkos,elvont,beteg személyre hanem úgyanolyan tekintettel kell rá lenni mint ahogyan a többi emberre. Van aki rocker,cicababa,emos,normál,divatos stb....
2014. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lettem az.
2014. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Hát én azért lettem emós mert nagyon rossz és fáj ez a világ, depi vok tisztára és gyerekesek az oszitársaim, anyámék hülyék és mááár tisztára elegem van, tök szar nekem senki sem ért meg de ez egy életstílus minden a lehető legyszarabb soha nem is fogok semmit csinálni, kiiratom magam depire , azt ithon maradok anyáméknák azt majd megölöm magam vmikor ha uncsih van.
2014. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Aiji válasza:
Én pl egy gyerekkori trauma miatt hajlottam ezen emo irányzat fele :/ meg sok rossz történt velem azért mert nem olvadtam bele soha a környezetbe és nem lettem divatmajom....
2014. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez egy veleszületett dolog.akik előttem írtak ezt nemigen érzik.nem leszólni akartam őket:)).csak ez többről szól.én már pici korom óta könnyen megbántódok egy rossz szó attól akit szeretek és összetörtek.csak én nem mutatom mert már "kiépítettem" egy nem mutatom hogy gyenge vagyok mert a legsebezhetőbb ponton támadnak dolgot.ez nem külsőség ahogy egyesek hiszik.ez csak a belső világodról szól.hogy ki vagy mit érzel.nem arról hogy ma feketét veszek fel rózsaszín szoknyával holnap meg feketét lila pólóval.vagy feltupírozom a hajam vagy nem.nem mindenki akar öngyilkos lenni.ha mindig csak bántást kapsz attól akit szeretsz akkor egy idő után megutálod magad és a körülötted élőket.ok nélkül kínoznak.:33.TÁRSADALOM PLS.:')./15/l/half'n/
2014. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 EMOxXx válasza:
Én azért lettem EMO mert sokat piszkáltak meg lenéztek és semmibe vettek.
2015. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!