Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kártyás fizetés a Tezenisben...

Kártyás fizetés a Tezenisben 10000 ft felett átverés?

Figyelt kérdés
Már két különböző Tezenisben próbáltam vásárolni mindkétszer valamivel 10000 ft felett. A kártyámat nen fogadta el a rendszer, elutasító üzenet jött. Lehetséges, hogy arra mennek, hogy ne kelljen várniuk a pénzre, inkább kikényszerítik a kp-t bevállalva azt, hogy néhány ember otthagyja majd az árut inkább?
2014. nov. 23. 10:36
 1/4 anonim válasza:
Ez egyáltalán nincs így, esetleg utána néztél, hogy nincs-e maximális napi limit a kártyádon? Mert ha 10000 ft a limit akkor nem tudsz egy nap többet levenni a kártyáról 20/L
2014. nov. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez marhaság, a napi bevételt sem postán küldik a nagyembernek, hanem beteszik a bankba. :D

Valószínűleg a te kártyáddal van a probléma, pl ahogy előttem is írták limit van. De az is lehet, hogy valami terminálos probléma.

2014. nov. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekik semmivel nem jobb ha te kp-ben fizetsz, szóval miért trükköznének ilyesmivel? Nem érné meg. Én is sokszor vásároltam már és mindig 10ezer fölött, kártyával, mert kp-t nem is tartok magamnál. Gond még nem volt soha.
2014. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért ennyire gyökérnek nem kell nézni. :D Van limit, amit közel sem értem el. Azért elég érdekes, hogy csak a Tezenisekben van ilyen probléma. Máskor a Tezenis kihagyásával sikerült elvánszorognom a limitig, amikor pedig az első bolt volt, ahol vásároltam volna aznap, akkor érdekes módon elutasította a kártyát limittúllépés miatt - amit, mint írtam, nem érhettem el a nap elején.
2014. nov. 24. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!