Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől lett a ZARA ilyen...

Mitől lett a ZARA ilyen felkapott mostanában? Minden második lány onnan öltözködik?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 13:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen, ha a turkálókban találnak valamit. Inkább New Yorkeres, H&M-es ruhákat látok fiatal lányokon, nem hiszem, hogy egy tinédzser a Zara kategóriát megengedhetne magának. Diákmunkából se.
2014. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradi ruhák egy az egyben ugyanazok, ugyanaz a cég gyártja. Csak kicsit máshogy néznek ki, mert más a célcsoport.
2014. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
hát lehet pesten igen, de itt, fehérváron nincs zara, itt a h and m a nagyon felkapott
2014. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy olyan sokan a Zarából öltözködnének. Inkább H&M, Berska, Pull&Bear, stb. A Zara kifejezetten drága és kifejezetten divatos, sok különleges cuccuk van. Jó lenne, ha a többség lenne olyan kifinomult és anyagilag is ott lenne, hogy onnan öltözködjön, de én sajnos nem így látom, ha körülnézek.
2014. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#11-es: Igen, egy tinédzser nem engedheti meg magának, de gondolod, hogy a többi ruhát is ők fizetik? Ha apuci anyuci odaadja a pénzt rá, minek dolgozzon mellé? (hozzáteszem, szerintem sem feltétlenül a maradék szabadidőt diákmunkával kell tölteni)
2014. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A Zara sikerének a titka az hogy 1-2 szezon csúszással a nagy divatházak trendjét árulja a kisember számára elérhető áron. Ezt úgy kell elképzelni hogy a tavaly téli Dior kollekció darabjait átszabják picit, lebutítják a szabásvonalat és egy sokkal olcsóbb anyagból megcsinálják.

A Zara üzletek elég szépen vannak kivitelezve, rengeteg a sport lámpa ami megvilágítja az ízlésesen elrendezett termékeket. Minden nagyon vonzó, pedig lehet hogy a valóságban már nem olyan nagy szám a ruhadarab.

De a siker kulcs abban van hogy elegáns, divatos könnyen variálható darabokat árulnak olcsón (európai átlagban). Mert kevesen tudnak megvenni egy fél milliós kabátot, de a Zara pici átalakítással elhozza a vevőnek 30 ezer forintért. Hasonlóan divatos, modern és csini.

A nagy divatházak állandoan pereskednek a Zaraval mert ellopja és átmásolja a vonalvezetést. De ilyen a Mango, H&m és a többi. De dollár milliárdos bevétel mellett elenyésző a pereskedés bírsága.

2014. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én régebben jártam a Zaraba de rajöttem, hogy se szép se rám jó ruha nincs.
2014. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én leginkább Pull n Bear, Stradivarius, Zara, ezekben vásárolok, néha H&M, mert szerintem az is egy igényesebb bolt.

Viszont ezek közül a legjobb minőségű cuccok a Zarában vannak szerintem, alkalmakra nagyon szép ruhákat lehet beszerezni onnan, szerintem reális áron. Amúgy én hosszúujjút pont múltkor vettem ott 2500 Ft-ért, tehát nem éri meg jobban a C&A-ba menni érte, de ez csak az én véleményem, ízlések és pofonok

2014. nov. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!