Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mondjatok mar meg hogy miert...

Mondjatok mar meg hogy miert nem valoak a szorme/muszorme bundak 17-18-9 eveseknek ciki vagy mi?

Figyelt kérdés
En egy 17 èves làny vagyok es imàdom a szörme bundàkat van is igazi ròka meg minden,meg most karacsonyra is szörme bundat kerek a ZARA-bòl. Mièrt mondjàk mindig azt a szörme bundàkra hogy idösebb hölgynek valò stb..? Szerintem semmi ciki nincs abban ha 17 èves lètemre suliba is felveszem a szörmebundàt. Akinek telik rà az mièrt ne hordhatna bundàt? Nyílvàn mínusz fokokban meg havazàsban.

2014. nov. 29. 14:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Komolyan téged nem zavar hogy állatokat gyilkolnak meg csak azért hogy te felvehesd az ő szőrméjüket? Ez kegyetlen és undorító is.
2014. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

Egy korodbeli kamaszlányon nevetségesen áll. Kb mint egy hetvenévesen a miniszoknya pónilovas felsővel.


Másrészt etikai okokból sem veszünk fel valódi bundát.

2014. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem alapból ciki és kegyetlen dolog, ha valaki igazi szőrmét hord. Az ilyeneket szívesen megnyúznám, hogy utána a bőrükből lámpabúrát csináltassak...

A műszőrmével nincs bajom, bár az sem tetszik.

2014. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nincsen vele bajom. Egyes darabok tényleg öregesek lehetnek egy ennyi idős lányon, de vannak fiatalos bundák is. Szerintem szép tud lenni. Egyébként sokan elítélik, hogy valaki ilyet hord az állatok miatt...
2014. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

Róka??? :D Az az egyik legolcsóbb :D Ne vágj fel rá.

Zara? Vagyis műszörme.

Mire is vágsz fel h aki megteheti??? :D

Nem kerül többe mint bármelyik normális kabát.

Amúgy inkább azért mert egy érett nőn mutat igazán jól egy bunda (30+).

olyanon aki mellette elegáns. Mivel veszed fel? farmerrel?

2014. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
azért mert cigusos!
2014. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem semmi gond nem lenne ezzel, de egy "teljes" bunda a te korodban még egy kicsit korai. Én 25 éves vagyok, de én se hordok bundát, mert azt tudni kell viselni is.

Inkább vegyél szövetkabátot, amin van szőrme.

2014. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
gratulálok a valódi szőrme bundádhoz :D remélem téged is megnyúznak majd
2014. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Én is szeretnék egy emberbőr rucit, kissé sötétebbet, kedves kérdező. Szolizol? Ha enyhén barna vagy,jó lennél nekem kesztyűnek is,azt nem baj,ha bemocskolom. De előtte csak bekábítalak,hogy mindent érezz..MINDENT. Mert remélem tudod,hogyan készült el a te rókabundád,de ha nem szívesen felvilágosítalak.
2014. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Válaszolni meg nem tudsz,csak lepontozni..agyad se sok lehet,nem tudom,kinek írunk egyáltalán.
2014. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!