Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pécsiek! Pécsen hol lehet jó...

Pécsiek! Pécsen hol lehet jó ruhákat venni?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok ismert Pécsen, Plázát meg az Árkádot tudom hol van... Az érdekelne, hogy melyek azok a boltok ahol érdemes vásárolni, nem túl drágák, és a minősége sem 0?

Leginkább pólók,hosszú ujjúk, pulcsik, nadrágok érdekelnének - női/férfi (18-20éves korosztály)

Jövő hétvégén mennénk, szombaton, (dec.6.) ilyenkor szoktak lenni valahol akciók, vagy arra inkább csak ünnepek után lehet számítani?


Illetve még gyerekjátékok érdekelnének, azokat hol tudnám viszonylag olcsón beszerezni? (Ötletem még nagyon nincs, hogy mit vegyek)


2014. nov. 30. 11:24
 1/3 Kalea11 válasza:
100%
Hát ez attól függ. Az Árkádban vannak jó, és viszonylag olcsó boltok, én ott szoktam vásárolgatni (H&M, C&A, Tally, stb.) De amit mellesleg ajánlani tudnék, hogy netről rendelj, pl: Sheinside, Choice, Dresslink - megbízhatóak, és a ruhák is jó minőségűek (és általában olcsóbbak, mintha boltban vennéd meg őket. )
2014. nov. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az említett üzleteknél milyenek az átlag árak?

Ugye nem kerül 5-6 ezerbe egy póló vagy egy farmer több 10ezerbe? Kicsit olcsóbban szeretném megúszni a vásárlást.

Megnézem az oldalakat amiket ajánlottál, rendelni csak azért nem szeretek, mert nem mindig tudom elképzelni, hogy áll rajtam az adott darab.

Köszönöm a választ, ment a zöld!

2014. nov. 30. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
én a Missyt imádom,az Árkádban van, de sajnos eszméletlen drága, pulcsi 11eFt, nadrág 12eFT...:-(
2014. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!