Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Feszülős szoknya duci lánynak...

Feszülős szoknya duci lánynak jól állhat?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok, feketében: [link]

A lábaimmal annyira nincs gond, bár azért összeérnek, inkább a hasam nagy. Szalagavatóra kéne, a blúzom nagyom bő. :(


2014. dec. 1. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát, valami olyasmi jobb lenne, ami csípőben be van húzva, és onnantól bő. Ez elég előnytelen az alkatodhoz.


pl:

[link]



[link]


[link]

2014. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezekben úgy nézek ki, mint egy kismama. :( Valahogy semmi nem áll jól, pedig annira nem vagyok kövér, csak a hasam türemkedik ki.
2014. dec. 1. 22:10
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Ezekben néznél ki úgy? Hát akkor képzeld el hogy néznél ki egy feszülősben. Ezeknek a ruháknak csak az alsószoknya részét nézd, mintha önálló szoknya lenne, mivel ugye már van inged felsőrész gyanánt.

Ez az ápol és eltakar kategóriájú szoknya, és nagyon csinos.Én a 46 kilómmal sem szívesen vennék fel egy általad linkelt feszülőset, sokkal inkább egy ilyen fazont, mert nincsenek tökéletes combjaim.

2014. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Esetleg ceruzaszoknya? [link]

Az a baj, hogy a felsőm nagyon bő, így egy szintén bő szoknyával úgy néznék ki, mintha zsákot húztam volna magamra. :(

2014. dec. 1. 22:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt veszel fel úgyis, amit szeretnél. De a ceruzaszoknya fazon vékony lányoknak való. esetleg nem tudnál másik blúzt venni?
2014. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Én elég kövér csaj voltam 18 éves koromig, a 167cm magasságomhoz képest voltam 90 kiló. Akkor volt hogy egy ehhez hasonló feszülős szoknyát hordtam a szalagavatónkon ez volt az egyenruhánk és sokan mondták hogy jól állt nekem, mert nekem inkább a combom a fenekem és a hasam volt nagyon nagy. De ennek ellenére nekem jobban állt mint a nem feszülős ruhák, mert azokban még kövérebbnek néztem ki.


Én akkor lefogytam nagyon sokat 2 év alatt lement bő 40 kiló, persze 30 kilós fogyásnál megálltam mert akkor jól néztem ki, és szerencsére a bőröm is gyorsan regenerálódott, viszont akkor kezdtem el dolgozni egy olyan helyen ahol hajtani kellett és akkor a mozgásom mellett még többet mozogtam, én akkor felszedtem nem kevés izmot magamra akkor volt igazán feszes, formás, sportos alkatom, de aztán jött egy betegség ami sajnos több hétre kötött ágyhoz abból 2 hét kórház volt. Elég durva műtétem volt sajnos, a háziorvosom is hibás volt részben mert nem vette figyelembe a panaszaimat ez most hosszú, de akkor még sikerült ledobnom több mint 10 kilót, és most 25 éves létemre vékony nő vagyok csont és bőr, az arcom is nagyon össze van esve mert régen szép formás arcom volt, most is szép, de a szám környéke már ráncos, meg a tokámnál is lóg a bőr szintén, a lábaim baromi vékonyak lettem a térdem már szinte kidudorodik akármilyen nadrágot veszek fel. Jó múltkor még nyáron a leállás alatt volt egy egy céges buli és a barátnőm rábeszélt arra hogy vegyek fel feszülős szoknyát, mióta ilyen vékony vagyok sosem hordok szoknyákat még rövidnadrágot se nagyon, strandra is úgy megyek hogy halásznadrág vagy olyan egybe részes ruha ami szinte a bokámig ér és csak akkor veszem le ha a vízbe megyek. De akkor mégis felvettem a feszülős ruhát aminek elég szűk volt a szoknya része hasonlóan a képhez csak feketébe. És baromi hülyén néztem ki benne, főleg hogy a combom közepéig ért, sokan elég furcsán néztek rám, és egyik kollégám nálam 3-4 évvel fiatalabb srác akiről megtudtam hogy belém van esve és szinte mindig figyelt, de amint meglátott ebbe a feszülős göncbe azóta, nem figyel, nem keres, nem nyomul meg semmi, pedig még nem is beszéltünk jóformán semmit, nevét sem tudom mert nem együtt dolgozunk, csak köszönni szoktunk egymásnak ha véletlen összefutunk de már nem mosolyog rám mint régen, nem csillan fel a szeme sem. Egy ismerősöm meg mondta hogy duciként sokkal jobban álltak nekem az ilyen ruhák. főleg amikor fogyásom alatt voltam 65-70 kiló között, akkor néztem ki sokak szerint jól, de a betegségem miatt, a műtétem miatt nem tudok hízni semmit :(


Szóval ha rám hallgatsz próbáld meg a ruhát.

2014. dec. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy teltebb nő is felvehet miniszoknyát... Csak azt mondod neked kitüremkedik a hasad. Az csak kihangsúlyozná.


Rajtuk jól áll szerintem:


[link]


[link]


Ahogy a második képen csinálja a lány, blézerrel pl el lehet takarni a pocakot.

2014. dec. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Állhat jól, de ne legyen nagyon vékony az anyaga, mert minden redőt kiad.


A bő lebernyegeket én sem javaslom, egy dekával sem leszel bennük kevesebb, csak víziló hatást kölcsönöz.

2014. dec. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Te lány, ne vegyél fel feszülős fehér miniszoknyát, ha duci vagy! Légyszives!


A fehér nagyon fog kövériteni képen! :(

2014. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fehéret szalagavatóra nem is lehet felvenni. Csak a faton szempontjából számít a kép.
2014. dec. 3. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!