Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki könyörgöm. Kabátot,...

Valaki könyörgöm. Kabátot, sapkát, szoknyát rendeltem dresslinkről, de csak a sapka, meg a szoknya jött meg. Esetleg később jön a kabát? Vagy mi a teendő? Mással volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az volt,hogy rendeltem 5 cuccot,elmentünk a postara de abban a zacskoban amit ott kaptunk csak 4 ruha vt..es az 5-diket megtaláltam a postaládánkba O.o
2014. dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fért egy csomagba, így a kabátot külön küldték gondolom.
2014. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az oldalt, de nem kaptál követési kódot? Ha egyet kaptál, akkor hiányzik valami, ha kettőt, akkor még úton van egy.

De biztos van megadva valamilyen kapcsolattartási forma, rákérdezhetsz. Vagy várj pár napot, hátha tényleg csak túl nagy volt és külön csomagban jön.

2014. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! Masik dobozban jon es meg uton van ezek szerint.. A koveteshez mai datummal az van irva hogy "opening" gondolom vizsgaljak..
2014. dec. 4. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!