Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a H&M-ről, New...

Mit gondoltok a H&M-ről, New Yorkerről, Cosmos City-ről és a Tally Weijl-ről?

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 17:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
11%

Ezek közül esetleg a H&M... A többi, általad felsorolt üzletbe be sem teszem a lábamat. Silány minőség, rossz anyagok, olcsó hatás (mondjuk amúgyis olcsó). .

H&M-ben is nagyon ki kell fogni a jó dolgokat, de egy fokkal jobb, mint a többi.

2014. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Unalmas olcsó tucatcuccok vannak mindben szóval nem az én stílusom.
2014. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
10%

H&M: Sajnos nem sok lehetőségem van oda eljutni,mivel nálunk nincsen.De eddig akárhány ruhát vettem ott(nadrágok,felsők,egyberuhák)kivétel nélkül jó minőségűek.És olcsó.Két hete egy magasderekú fekete nadrágot vettem 4000 forintért.

New Yorker:Talán ide járok a legtöbbet,leginkább az alacsony(abb) árak miatt.Nadrágok közepes minőségűek,cipő az borzalmas.Ingek,kardigánok nagyon jók,meg a pulcsik is.Ékszerek sem rosszak.Kabátok mindig tetszenek.Összességében egész jó kis bolt,főleg a Fishbone Sister márka jön be,az Amisu hiába nőies,ha pocsék a minősége.

Cosmos City:Nem sokat járok ide,talán vagy 1 éve be sem tettem a lábam.Nincsenek rossz cuccok,de iszonyat izléstelen,nagyon kínai hatású a legtöbb áru.Viszont olcsó,de olyan is.

Tally Weijl:Ez a kedvenc boltom,habár nem sokat járok ide.Ha lenne pénzem,minden héten nagy bevásárlást tartanék.:D Drága.De amit eddig vettem,az jó minőségű,kivéve a nadrág.Az kinyúlt(de olyan hordhatatlan szintre)fél év alatt.Kabátok ára a csillagos ég,de divatosak,és jó minőségűek.

2014. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
30%
Tally minőségi és drága? Kabátok ára a csillagos ég? :D Neked jó alacsonyan van az a csillagos ég... :D
2014. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
H&M-et szeretem, mert közel áll hozzám a stílus, egyszerűek a ruhák, viszonylag megfizethetőek is. New Yorker elmegy, de nem sokszor vásárolok ott. Cosmosban csak bugyit veszek, olcsóak. Tallyban sosem vettem még semmit, de nem is tetszik annyira.
2014. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%
58%-os:Nem mindenkinek nyalja fényesre a seggét anyuci meg apuci és ad nekik hetente 20 ezer forintot,hogy tessék cseszd el úgy ahogy van.És igen,ha nem tűnt volna fel,még mindig Magyarországon lakunk,ahol az átlagkereset(már ha van állásod)még mindig 80 ezer és nem mindenki teheti meg,hogy 30 ezer forintos kabátokat vásároljon.Szóval ha ennyire ostoba vagy,gratulálok.:)
2014. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
#14-esen kívül mentek a zöldek (azoknak, akik kifejtették a véleményüket és nem csak annyit írtak h átlag) :)
2014. dec. 23. 12:41
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

14-es vagyok! Szerinted a tallys árak a csillagos ég? :D :D :D

Nem tudom melyik bolygón élsz! Elárulom, 15-30 ezer a béka popója, nem a csillagos ég! :D

2014. dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

A HandM-ben divatos cuccok vannak és jó minőségűek.

A Cosmosban tavaly nyáron vásároltam 3 rövidnadrágot, és mind a 3-nak a varrása szétszakadt 1 nap alatt. Sajnáltam mert nagyon divatos volt, de igaz az ishogy nagyon olcsó (2450Ft/db). Ha egy picit drágább lenne de jobb minőségű akkor szuper lenne... De hát így...

2015. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

h&m: ritkán találok ott a stílusomhoz megfelelő ruhát. a legtöbb cucc elegáns vagy selyemanyagú, a pamut lazább cuccok meg elég drágák, sokféle ékszer van viszont ott egész jó árban, napszemcsik szintén.

new yorker: kedvenc boltom, szinte mindig találok vmit. fölsőket már 1-2ezer ftért lehet venni. a farmerkínálatuk viszont nem túl sokrétű

cosmos: kínaihoz hasonló elég gagyi, giccses ruhák,sose vásárolok ott.

tally: régen jó bolt volt,manapság már szegényes kínálat és irreálisan magas árak.

2015. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!