Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok (170centi felett)...

Lányok (170centi felett) élvezitek mikor magassarkuban magasabb vagytok mint a többiek és mekkora a legmagasabb sarku lábbelitek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 23:32
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia! Én pont 170 cm vagyok, nem tudom beleszámítok-e? :D

Így nem igazán vagyok magasabb a legtöbb embernél (magassarkúban), de egyébként nem szeretem, ha valaki sokkal alacsonyabb vagy sokkal magasabb nálam, mert nehezebb úgy beszélgetni. :D :) A barátomnál még magassarkúban sem vagyok nagyobb, tehát ilyen gondjaim szerencsére nem voltak. Hétköznap laposban járok, hétvégén kiöltözök, ha olyan helyre megyünk. 7-8 cm az egyik kedvenc fekete cipőm, a legmagasabb pedig 12 cm.

2014. dec. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attol fugg. Ha a legtobb pasitol magasabb vagyok, az inkabb rossz erzes mint jo, de persze neha szeretek a tomeg fole magadodni. Hetkoznap nem hordok magassarkut, a legmagasabb cipom kb 10 centis, de egyszer se volt meg elesben rajtam, mert abban kb 190 centi lennek, a ferfi atlagmagassag meg 175 ha jol tudom..
2014. dec. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es. 190cm vagyok,szerintem nyugodtan felveheted alkalmakra,ne törödj vele hogy magasabb vagy,amugy nem hiszem hogy 175cm az átlagmagasasság a férfiaknál
2014. dec. 5. 07:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Pedig de, az átlagmagasság 175 cm pasiknál. Én mindenesetre nőként vagyok enni. Ritkán hordok magassarkút, na nem azért, mert zavar, ha kimagasodom, hanem mert kényelmetlen. A legmagasabb cipőm 6 cm-es sarkú. A párom 182, szóval még úgy is pont magasabb nálam. 180 alatti pasival nem kezdenék, mindig a magas fiúk tetszettek.
2014. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Helyes!-D
2014. dec. 5. 10:26
 6/11 anonim válasza:

Én 176-178 cm vagyok és nem szivesen veszem fel hétköznap mert majdnem minden pasinál magasabb vagyok..

Sze

rencsére a barátom 196 cm szóval hozzá bármikor felvehetem :D

Kielégítő a válasz?

2014. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon!-D
2014. dec. 5. 16:52
 8/11 anonim ***** válasza:

172 cm magas vagyok, nagyon vékony. Nem szeretek magas lenni, jó lenne 2-3 cm mínusz, és nem is hordok magassarkút. Nem csak azért, mert magas vagyok, hanem egy kicsit az is játszik benne, hogy nem járok benne szépen. Egyébként nagyon szépek, ha tudnék benne szépen járni és azzal együtt lennék ilyen magas, mint nélküle, akkor hordanám (a nagyon magasak amik tetszenek).


16/L

2014. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
174cm vagyok, és imádom a magassarkúkat, szeretek jó magas lenni, vannak 10-12cmes magassarkúim is. Nem nagyon érdekel hogy mások mekkorák hozzám képest, barátom is 175körül van, és bátran viselek mellette is magassarkút. Azt meg azért nem mondnám, hogy magasabb vagyok mindenkinél, néha jól meg is néznek, de nem bánom.
2014. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 184cm vagyok és simán veszek fel magassarkút mert egyszerűen szépek és nem lehet mindig laposban járni. A legmagasabb sarkú cipőm 14cm és nem zavar ha magasabb vagyok mindenkitől.
2014. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!