Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok amikor magassarkúban (...

Lányok amikor magassarkúban ( vagy papucsban pl. nyáron strandra ) mentek valahová kocsival és vezettek, akkor szoktatok váltócipőt vinni magatokkal amiben vezettek?

Figyelt kérdés

Vagy tudsz magassarkúban és papucsban vezetni? Esetleg mezítláb szoktatok vezetni? ( hallottam olyat is hogy sok nő szokott úgy vezetni )


Fiúk a ti párotok visz váltócipőt vagy vezet magassarkúban , papucsban ? Esetleg mezítláb ?


2014. dec. 7. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Magassarkút egyáltalán nem hordok, így csak a papucsról tudok nyilatkozni.

Papucsban én nem szoktam vezetni, nem érzem biztonságosnak, mivel beleakadhat a pedálba. Ha hosszabb útra megyek, akkor veszek rendes cipőt, ha csak rövidre, akkor van, hogy mezítláb vezetek.

2014. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Papucsban enyhén veszélyes vezetni, nekem az életben nem jutna eszembe. Mezítláb elvileg jó.
2014. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magassarkúban simán vezetek. Papucsot ritkán hordok, szerintem eddig 2x ha vezettem benne. Ha olyan a cipő inkább ledobom, és mezítláb űlök a kormányhoz!
2014. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magassarkúban, és papucsban is vezetek.. Soha nem jutott még eszembe hogy váltó cipőt vigyek amiben vezetek.
2014. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magassarkúhoz viszek váltócipőt, papucsot az első időkben ledobtam és mezítláb vezettem, de már nem veszem le.
2014. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy balerina cipőm a kocsiban, mindig átveszem, amint beszállok, mert világos színű kárpit van az autómban, és nem szeretném a kinti cipőmmel összekoszolni. Ennek meg tiszta a talpa, csak a kocsiban van rajtam.
2014. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Vezetek magassarkúban persze , de van azért néhány olyan amiben nem tudok - túl magas a sarka 12-13-15 centi vagy a platformja vastag , nem érzem benne a pedált . Párszor próbáltam de nem ment :( .


A papucsokkal is hasonló a helyzet , ami stabilan van a lábamon azzal nincs probléma de olyan amin éppenhogycsak pánt van rajta ( lábujjközi ) az nem a legjobb vezetésre . Könnyen le tud esni a lábról .


Mezítláb szoktam vezetni amikor az előbb említett dolgok valamelyike fennáll :) , nincs ebben semmi . Szerintem sokan vagyunk így .....:)

2014. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!