Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy csináljam meg ezt farsang...

Hogy csináljam meg ezt farsangra? Miniszoknyában leszek és a jobb combomnak úgy kell kinéznie, mintha fekete cérnával lenne összevarrva

Figyelt kérdés

Azt szeretném,hogy fekete minszoknyába legyek, fekete lapossarkú csizmával és a jobb combom úgy nézzen ki, mintha fekete cérnával lenne valahogy összevarrva.

Ezt hogy oldjam meg?

Figyelek rá,hogy ne legyen k*rvás.

Egy emlékezetes haveri vicc miatt öltözök be így, és ha sikerül megcsinálnom akkor ők tudom,hogy érteni fogják és röhögünk majd egy jót :D L/15


2010. febr. 1. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy testszínű harisnyára "varrd fel" fekete cérnával a "mintát".
2010. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vagy esetleg testfestékkel rárajzolod?? vagy fekete szemceruzával???

az is jó ötlet hogy egy testszínű harisnyát veszel ami nem az a vékony fajta aminél mondjuk egy ötődés is látszódik a lábon ha közelebbről nézzük,hanem az a vastagabb de testszínű,és egy vastagabb fonallal pedig belevarsz

2010. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szemfestékkel és a testfestékkel való rajzolásra már én is gondoltam,de szerintem nem tudnám megrajzolni jól. A harisnyára varrás viszont nagyon jó ötlet *-*
2010. febr. 1. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:

ha elkezded a ,,nejlon" harisnyát varrogatni, felszalad a szál, és dobhatod ki.

fogd meg a harisnyát és fekete filctollal rajzold rá a mintát, a szemhéjcerka elkenődhet, a filc meg nem

2010. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha rajzolok akkor ahhoz fölösleges a harisnya. Fekete filctollal a lábamra is tudok rajzolni. A lemosható tetoválás viszont most jutott eszembe. Szerintem megvalósítható ötlet és kicsit komolyabbnak is tűnik,mintha a lábamra firkálnék valamit.
2010. febr. 1. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:

1) Harisnyára is lehet varrni, nagyon is jól, nézz utána (nlcafe harisnyás fórumán van egy nagyon nagy szakértője a témának)

2) Nem olyan nehéz ezt felrajzolni sem, a varrásminták elég egyszerűek :)

2010. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!