Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Turiban vett szövetkabátot el...

Turiban vett szövetkabátot el szoktátok vinni tisztitóba, mielőtt felvennétek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 03:15
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem árt. Az egyik House epizódban ruhától kapott valami fertőzést a főszereplő.
2014. dec. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
MIELÖTT beteszik a turiba, elötte mindegyik tisztítva és fertötlenítve van.
2014. dec. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Dupla annyiba kerulne a tisztítás, mint a kabat. Fertotlenitve vannak, nem mocskosabbak, mint bármelyik bolti ruha.
2014. dec. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Azért a turinak és az ottani cuccoknak van egy jellegzetes állott szaga. Én biztos kimosnám. Szövetkabátot simán lehet mosógépben is mosni,nem kell a tisztítóba cipelni. Én mióta világ a világ rendszeresen mosom az összes kabátot,kb havonta és még sose egyiknek sem lett baja. Nem kopott meg,nem bolyhosodott. Pedig nem piaci kabátok.
2014. dec. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
engem is a turis szag zavar. Gondoltam, hogy nem mindenki viszi tisztítóba, annyi szövetkabát van a turikba.
2014. dec. 12. 08:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer vettem szövetkabátot turiban, azt kimostam itthon a gépben.
2014. dec. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is nemrég vettem szövetkabátot turiba, engem is zavar a szaga! Az előző válaszadó jól írja, ki lehet mosni, semmi baja nem lesz! De én kézzel mosom ki, beáztazom kádba kellemesen meleg vízbe, folyékony mosószerrel. Kétszer kiölbítem, aztán jó félórát még hagyom jóillatú öblítős vízben ázni. Utána kézzel kicsit kinyomom belőle a vizet, de nem tekergetem, csavargatom az anygot! Aztàn vállfára teszem és kirakom az erkélyre kicsöpögni. Olyan utána mintha vadiúj lenne, és nincs turus szaga sem.
2014. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

1#

Az valami vacak kínai szerűség és balami növényvédőszer volt rajta. Egyeami a ruhákban káros lehet, az a festék, ezért is célszerű főleg fekeze ruhát azonnal mosni, amint megvettük, hogy a bőrünkön ne szívódjon fel.

Nos, ilyen szempontból a turis ruha a legbiztonságosabb.


Kérdező, szövetkabátom még nincs onnan. Tisztítóba én sem vinném. A kádban öblítés tök jó ötlet, esetleg napoztatással lehet még próbálkozni.

2014. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kitisztíttattam. Hiába tiszta, utálom a szagukat az ottani cuccoknak én is. A kabátokat meg amúgy is kitisztíttatom időnként, az a plusz egy alkalom már nem számít szerintem.
2014. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel a turi szagot én sem bírom ezért ki szoktam mosni, itthon, kézzel.
2014. dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!