Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg igaz, hogy azok a...

Nowaki kérdése:

Tényleg igaz, hogy azok a srácok, akik a bal fülükben fülbevaló hordanak azok melegek?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerint minden ilyen srác meleg.Mondom,hogy nem,de már én sem tudom miért! Nyilván nem minden bal füles fülbevalós meleg, és nem minden meleg fülbevalós, de az átlag?Amúgy semmi bajom a melegekkel, sőt erősen tisztelem és támogatom őket, a barátaimmal együtt egy kicsit YAOI fanok vagyunk! ( félreértés ne essék egy lányvagyok, aki az ellenkező nem iránt vonzódik, szóval...)

2014. dec. 12. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy azok melegek, akik a jobb fülükben hordják. Legalábbis régen (kb. 20 éve) így volt.
2014. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sose volt ilyesmi jelentése, csak néhány hülye kitalálta és terjeszteni kezdték... mindenki ott hord fülbevalót ahol jónak látja/előnyösebb neki.
2014. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azok a melegek, akik a saját nemükhöz vonzódnak, ennyi. A fülbevalónak ehhez semmi köze.
2014. dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Bal fülemben van fülbevaló. Meleg vagyok. Akkor most rosszul csinálom? XD.


Ennek semmi köze ehhez.

2014. dec. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ez az állítás helytelen
2014. dec. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát! Teljesen egyetértek mindenkivel,tisztában voltam mindezzel, csak kellett egy kis megerősítés! ( az utolsó előtti válaszolónak pedig: hű... véletlen egybeesés! )

Nowaki ( meleg anime meleg karaktere...)

2014. dec. 13. 13:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Meleg vagyok,de soha nem hordanék fülbevalót.

Nekem az olyan barbár dolog,ha kilyukasztjuk valamelyik testrészünket.

2014. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én férjemnek van a bal - vagy a jobb? - fülében fülbevalója, mert egyszer még kamaszkorában részegen kilyukasztották neki a haverok. Biztosíthatlak róla, hogy nem meleg. Vagy ha mégis, hát akkor én egy nagyon hazug világban élek :D
2014. dec. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!