Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az öcsém miért szeret a...

Az öcsém miért szeret a rózsaszín pizsamámban aludni, mikor neki van ugyanolyan csak kék?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Ezen besírtam. :DD
2014. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Biztos mert kedvel téged. Énis öccs vagyok, megérteném az én nővéremmel kapcsolatban. :)
2014. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nufnuf ***** válasza:

Azért mert téged ez érdekel. :D

Lehet csak fel akarja hívni a figyelmét magára.

2014. dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem szereti a kéket. Vegyél neki egy pirosat, az hasonlít a rózsaszínre, de mégse bzis.
2014. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert neki az a szín tetszik, nem a kék. Én sose értettem miért fura ez, én lányként utáltam mindig a rózsaszínt... kéket, zöldet, szürkét, barnát hordtam, az senkinek nem volt fura. De ha fiú hord lányos színt az máris fura. Csak ízlés kérdése.
2014. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már miért lenne a rózsaszín meleges? Van férfi,akinek jól áll és szereti is hordani.Még olyat is hallottam,hogy nagyon erősen férfiasnak kell ahhoz lenni,hogy valaki rózsaszín inget hordjon.Azt nem mondták,hogy milyen nadrággal,az is igaz.
2015. jan. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!