Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is undorító, ha...

Szerintetek is undorító, ha egy pasi 3 napig ugyanabban a pólóban és egy hétig ugyanabban a pulóverben/nadrágban van?

Figyelt kérdés
Van több ruhája, nem szegény, és elég jó pasi, viszont büdös, olyan izzadt, mint aki nem használ dezodort, de nem hiszem h nem mosakszik. Viszont még nyáron is 2-3 napig volt ugyanabban a pólóban, és egymás utáni napokon, sztem elég gusztustalan, és igénytelen. Már huszonéves és dolgozik is, mert az még oké lenne ha nem használ parfümöt, de hogy izzadt, büdi sztem nem oké. Szerintetek?
2014. dec. 18. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha higiéniailag elviselhető, akkor miért ne járhatna 2-3 napig ugyanabban a pólóban?

Ha büdös, akkor egyértelmű, hogy ne, de ha nem büdös, akkor engem igazán nem érdekel mi van rajta. Akár moshatja azt naponta is.

2014. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért kétlem h ha van kb. 10-15 pólója akkor kimosná naponta, csak h még 2 napig felvegye közvetlen egymás utáni napokon, majd 2-3 hétig meg ne hordja. Amúgy büdös, igen...
2014. dec. 18. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A pólót, boxert/alsógatyát, zoknit tényleg naponta kéne cserélnie, meg szaglani sem kéne, mert az tényleg khmmm... undi.

Az izzadság egy dolog, mert az egyrészt hozzátartozik az anyagcseréhez (csak a reklámok etetik be az embereket azzal, hogy "nem szabad izzadni"), meg ha valaki izzadós, akkor nem csak a hónaljánál izzad, arról nem tehet. A szagról viszont igen. Mert ha nem is bírja a bőre mondjuk a bolti dezodorokat, akkor is ott a szóbadikarbona, ami nem engedi, hogy a fehérjék lebomoljanak, ami ugye a szagokat okozná.

Egy farmert hordhat egy hétig, abba azért nem izzad bele az ember (nyáron igen, de ősszel-télen-tavasszal nem), pulóvert meg pláne, mert az alatt meg ott a póló, így azzal nem igazán érintkezik a bőre.

2014. dec. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lehet, van neki több ugyanolyan..

egyébként, én nő vagyok, az itthoni pólókat (amiket munka után átveszek itthonra) több napig hordom, nem izzadok beléjük, de azért a munkahelyre, társaságba, stb. minden nap cserélek. vagy előfordul nagy ritkán, hogy nem mosom ki rögtön, egy napot szellőzik, aztán felveszem pár nap múlva, de akkor is csak pár óráig.ha izzad, akkor meg kéne dezodor..

2014. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát a büdösség nem oké. Amúgy nem érdekel mi van rajta, barátom mindig ugyanabban a pulcsiban van, de alatta cserélgeti a ruhákat. Szimplán ez az egy normális melegebb cucca van, ellenben sohasem büdös :)
2014. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Az mindegy mi van rajta, páromnak a legtöbb cucca tök ugyanolyan, szóval kb mindig ugyanabban van. Másnak úgy tűnhet hogy állandóan egy ruhában jár... de neki így jó.

Ha büdös az már más dolog, de lehet hogy ő magán nem érzi, valakinek rá kéne szólnia.

2014. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elég undorító meg büdös is. volt egy ismerősöm, aki két hitig ugyanabban a ruhában mászkált, hát, azóta elkerülöm jó messziről. előtte nem volt ilyen igénytelen.
2015. febr. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én csak 2 napig szoktam ugyanabban a pólóban/zokniban/alsónadrágban lenni, ha bebaszok, és ruhában alszom el, másnap meg menni kell dolgozni.

Nadrágot havonta mosok.

2018. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!