Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában vagytok otthon?...

Milyen ruhában vagytok otthon? Ilyenkor is farmert hordtok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 16:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%
Éljenek a melegek.-.-
2014. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Éljenek a maradi szocializmusban ragadt emberek.
2014. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Rendszerint bugyiban meg valami itthoni pólóban...
2014. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Zoliman miért nem adod fel az itteni észosztást? Miben reménykedsz? Ha nem érdekelne mások véleménye ahogy állítod nem erőlködnél hogy meggyőzd az ittenieket.

Az utcán nincsenek cicagatyás hímek, akik igen azok nem a nőket szeretik és ez így jó.

Mi lesz a következő? A szoknyáért fogsz kampányolni?

Nem veszed észre hogy ezzel majdnem egyedül vagy? Van még rajtad kívül 1-2 ember akiknek ez tetszik, akkor viseljétek, de ne az legyen maradi aki szereti ha egy férfi férfinak néz ki!


(Amúgy inkább a szocializmusban ragadok mint vezérünk cig*** seg**t nyaljam, ha már politikai vonalon is haladunk...)


Ez egy trendi pasis hétköznapi szett:


[link]


Ez megy egy homokos pasira hajazó förmedvény:


[link]

2014. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
És még te írod, hogy én osztom az észt?! Eléggé el vagy tévedve, én a véleményemet szoktam írni, erről szól ez az oldal! Szerinted a farmer nadrág a hétköznapi viselet, a legtöbben azt hordják, de mint itt is írják egyáltalán nem kényelmes, én sose szerettem, egy vastagabb csőnadrág-bőrleggings sokkal kényelmesebb, és a bőr mindig is elegánsabb volt, mint a farmer. De, hogy tovább fokozzam és lehet ez már kiveri nálad, van farmer hatású csőnadrág is, amit hordanak pasik, passzos, erre varrjál gombot. Nem azért nem hordanak ilyen passzos ruhákat vagy bőrhatású csőnacit, mert nem akarnak, hanem mert az emberek zöme borzasztó lenéző ha valaki másképp öltözik és lesajnálják, ha nem birka hanem újdonságot csinál.
2014. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
61%

Ugyan már, nem mernek hordani? Ha akarnának hordanának, de nem akarnak mert a legtöbb férfinek van ízlése.

Neked nincs, hordjad csak ne csodálkozz ha melegnek néznek. És amig leggings van rajtad hiába győzködöd az embereket, hogy nem vagy homokos.

2014. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Pedig itt is tett fel vki olyan kérdést, hogy mi a vélemény a meggingsről, suliba elmehet e benne és ha nem olvastad nézd meg hogy miket írtak neki. Igen is azért nem járnak ilyenbe, mert nem akarják, hogy bzinak nézzék és szekálják. Én idén már gyakran hordtam, és tavasszal is hordok, addigra nézek feketén kívül mást is.
2014. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Lám, érdemes elolvasni mit írnak a csajszik a kényelmes leggingsről:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2014. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hétköznap, utcára farmert hordok és mikor hazaérek akkor is abban vagyok, nem veszem át. Viszont hétvégén, illetve mikor otthon vagyok akkor melegítőben, leggingsben, de előfordul, hogy fel sem öltözök és pizsamában lustulok egész nap.
2014. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen, itthon is farmerben vagyok azért mert itthon is szeretek jól, divatosan kinézni de van amikor télen bőrnadrág van rajtam. 21/f
2017. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!