Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+2 hkm vagyok. Eddig nem...

34+2 hkm vagyok. Eddig nem volt semmi panaszom. Már az NST-t megkezték (heti 2 ) Mikortól számíthatok fájásokra? Ti ilyenkor (ebben a terhességi kórban) már pihentek? Vagy még aktívan tevékenykedtek otthon? Főztök?

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:

En szules elott 4 nappal meg dolgoztam.Mellette minden nap foztem, takaritottam,vasaltam,a baba holmikat rendezgettem,tehat a megszokott kerekvagasban folytak a napjaim vegig.

38+3 hetesen szultem,szerencsere a terhessegem egy alom volt,semmi panaszom nem volt.Ha te viszont mar faradtnak erzed magad,nehezebben mozogsz,akkor inkabb pihenj.Mindenki mashogy eli meg a terhesseget,felesleges masokhoz hasonlitgatni.Azt tedd ami neked kenyelmes,amit helyesnek latsz.

2014. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én dec.23ig dolgozom még, jobb esetben csak addig. December végén-január elején szülök.
2014. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szia

nekem az elmúlt egy hétben van már csontfájdalmam,plusz nehéz a hasam,és húzza a bőrt,kellemetlen.

Egyébként takarítok,főzök,vásárolok,ugyan úgy.

Fájásom,görcsöm nincsen.

38hkm

2014. dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt terhességi kórom. :D

A szülés előtt 6 órával, még a 13kg-os lányommal a kezemben táncoltam... Mostam, főztem, takarítottam, vasaltam, pakolásztam. Ja, és 36 hetesen gipszkartonoztunk, és festettünk.

Nem betegség, csak egy állapot. HA nincs egészségügyi indoka, nem kell egész nap tunyulni.

2014. dec. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idős terhesen már nem dolgoztam (tél volt, csúsztak az utak és sokat kellett vezetnem, nem akartam kockáztatni), de otthon elláttam a háztartást, családi házban élünk, így rendeztem a kinti dolgokat is. És rendszeresen főztem, sütöttem. Fájásaim a 41. héten lettek, 6 órára rá megszületett a gyerek. Egyedül aludni nem nagyon tudtam, de aztán ehhez később hozzászoktam. :)
2014. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én most 37 hetes leszek, azóta pihenek, amióta tudom, hogy kinyíltam 1 ujjnyira teljesen. Dolgozni munkahelyen nem dolgoztam, mivel gyesről mentem vissza, kivettem a szabadságaimat és most pár hétig veszélyeztetett terhes vagyok. Ezenkívül nekem ez a második terhesség sokkal nehezebb a 30. hét óta. Nem bírok sokat állni, fáj a keresztcsontom, ülőidegem borzalmasan. De ezenkívül takarítottam, főztem, minden házimunkát elvégeztem, gyereket elláttam...Most kicsit kímélnek 1-2 hete. De szerintem mindenki más, mindenki helyzete és állapota más.
2014. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39. hétig dolgoztam, vezettem a háztartást. Miért ne főztem volna? Ezt nem értem. Jó terhessegem volt, csak vizesedtem meg terhességi cukros voltam, de ezek a pihenéstől se múltak volna el, sőt a vizesedesnek, cukorszintnek kimondottan jót tett a napi mozgás, kb 7 km-t sétáltam minden nap és tornáztam.
2014. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szerintem fittebb vagyok, mint terhességem előtt! :D engem mindig azzal riogatnak, ha ellustulok, nehéz lesz a szülés! A 16.héttől külső méhszáj nyitva 1 ujjnyira, úgyhogy vigyázok, odafigyelek, de nem fekszem állandóan!
2014. dec. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: 34hetes km :)
2014. dec. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!