Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen testalkathoz illik a...

Az ilyen testalkathoz illik a csőnadrág?

Figyelt kérdés

A barátaim azt mondják hogy a lábaim pont elég vastagok de voltak olyanok akik szerint vékony és lazábbat kellene hordanom. Nem vagyok kíváncsi a negatív válaszokra.

A combom 51 cm vastag a vádlim pedig 37 cm. 14/f

[link]



2014. dec. 28. 01:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
Hát pedig nyugodtan felveheted, senki nem fog annak nézni. Ne abból indulj ki, hogy itt az interneten divat a piszkálódás. Az utcán senki nem fog rólad ilyet gondolni, mert jól fogsz kinézni benne. :) Sokkal jobban, mint ebben! Nyugodtan hordhatsz akár te is ugyanolyan feszes csőgatyákat mint a csajok, mert divatos, és megvan az alakod is hozzá. Olyan csőgatyát válassz, aminek nyúlós, sztreccses az anyaga, mert az sokkal kényelmesebb és sokkal jobban is néz ki, mert jobban kiadja az alakod. :) Ja meg nem fog lógni sem a fenekeden.
2014. dec. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom majd meglátom. Nem is láttam egyébként ennél szűkebb nadrágot még... Ez a nadrág pl. H&M-es és ott sem láttam még a férfi osztályon, sőt még a Bershkában sem szóval nem is tudom hol lehet ennél szűkebbet kapni.
2014. dec. 29. 01:46
 13/16 anonim ***** válasza:
Jobb kínaikban szoktak lenni nagyon jó sztreccses feszülős csőgatyák. :) És minőségre sem rosszabbak mint a H&M-es meg a többi, mert azok is ugyanolyan kínaiak. Ráadásul olcsóbbak is egy kicsit. :)
2014. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem kell azzal foglalkozni majd mit szólnak, ha neked tetszik akkor vegyél ami jó rád. Én pl bőrhatású csőnacit hordok, az is feszül, páran elcsodálkoznak, de annyira nem.
2014. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed mások véleményét ha nem vagy hajlandó egyiket sem elfogadni? Se bővebb se szűkebb. Akkor minek kérdezted ha úgyse hallgatsz a tanácsra?
2014. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Én nem kérdeztem véleményt csupán annyit hogy illik-e ez a nadrág rám. Máskor értelmezd is a kérdést kérlek...

2015. jan. 10. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!