Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hordotok ilyet? Légyszi...

Ti hordotok ilyet? Légyszi mondjátok, hogy milyen, tapasztalatok, stb?

Figyelt kérdés

Ne az elso képet nézzétek, mert az nem az a típus, ha lejjebb tekertek, ott látni, hogy milyen. Persze inkább fekete színben, nem vagyok homi, a kényelem miatt nézegetek ilyeket.

[link]



2014. dec. 29. 21:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam. Az elso képet NE nézzétek.
2014. dec. 29. 21:54
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kényelmes lenne. Olyan pici a hátsó része.
2014. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Erről annyi jutott eszembe, hogy ez full műanyag, elég szagos lehet aki ilyenben jár... a formával nincs gond amúgy, teljesen átlagos cucc.
2014. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ne az elo képet nézd, mert az nem az a típus. Menj sokkal lejjebb, ott lehet láni hátulrol is, hogy lefedi az egész feneket. Amugy 80 százalék poliamid, nekem vannak ilyen cuccaim, nem izzad bele az ember.
2014. dec. 29. 22:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hordok...
2014. dec. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkét fazon jó...Próbáld ki, reldelj egy ilyet és olyat
2014. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, lementem az aljára ahogy írtad az utasítást .

Szerintem jó, A popsit jól takarja, körbeöleli, nem csúszik bele a fenékbe, szép feszes.

Az előttem lévő is írta, elsőnek egyet vegyél, ha kellemes a viselete,akkor érdemes többet is venni, ízlésednek megfelelő színekben.Az a kék alsó, az nagyon kellemes szín.

2014. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akit érdekel mennyire válik be, állítsa be, hogy ha jon válasz értesítsék ot, pár hét múlva fognak megjonni, rendeltem 3db feketét.
2015. jan. 1. 21:26
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Oké, majd értesítsél.

BUÉK !

2015. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Elore is elnezest kerek, hogy hosszan irok.


Nos, megjottek az alsók, kicsit furcsán néztek ki elso látásra, mintha nagyon nagyon kicsi lenne rám. Azt hittem annyira kicsi, hogy be fog vágni, de nem ez tortént. Felpróbáltam és úgy nézzett ki rajtam mint egy noi bugyi, eléggé erotikusan izgató volt, hihetetlenul nyúlós anyagból van, rendesen tartott mindent, alkalmazkodott a testemhez. Ma felvettem iskolába, nagyon érdekes volt, nem is éreztem, hogy rajtam van, egyáltalán nem vágott be semikor, tartotta magát teljesen jól, kicsit izgi is volt, hogy miben vagyok, de nagyon kényelmes, csak ajánlani tudom minden fiúnak annak ellenére is, mintha úgy nézne ki, mint egy noi ultraszexy minibugyi.

A tapintása teljesen muanyag, mert ugye abbol van, de mégsem izzadok bele. A képen nem jól mutatják, inkább így néz ki, persze feketében : [link]

De tényleg olyan kicsinek nez ki, mintha fel sem tudnad venni, de nagyon nagyon nyúlik, így tokéletesen tartja a csomagot.

Várom a visszajelzéseket, mit gondoltok?

2015. jan. 20. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!