Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14/L vagyok milyen ruhába...

14/L vagyok milyen ruhába járjak iskolába?

Figyelt kérdés
Mostanában reggel mindig úgy ébredek ,hogy nem tudom mit vegyek fel és már meguntam a farmer+pólót,de a szoknyát sem szeretem.

2014. dec. 30. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Blúzok? Blézerek? Ingek? Kardigánok? Dzsekik?
2014. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
póló helyett hordj kötött pulcsit, crop topot, blúzt:) a farmerrel nem tudsz mit csinálni, az a legjobb, de vehetsz pl. fehéret vagy világosszürkét, koptatottat, boyfriend fazont, amit csak akarsz:)
2014. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. dec. 30. 16:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

crop top, egy 14-éves lánynak ISKOLÁBA?!!

hát, ezt a tanácsot nehogy megfogadd kérdező, mert kifognak nézni (főleg a tanárok)

2014. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:)
2014. dec. 30. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem az ilyen kérdéseket... most mondjam, hogy vegyél fel egy feszülős bőrnadrágot valami holdjáró cipővel? Mondhatom de nem vennéd fel, mert gondolom nem ez a stílusod.

Szóval igen 14 vagy, ilyenkor kezd kialakulni a stílusod. :)

Mivel a mostani ruháidat unalmasnak találod, csak kell ujjakat venni, hogy változtathass ezen. Szerintem menj be egy boltba és tényleg ami tetszik akár egy kicsit is vagy egy olyan ruhadarabot amiről nem is gondolnád, hogy jól állna próbáld fel! Hiszen ki tudja? :)

Vagy ha van valami énekes, színész vagy valaki akinek szerinted nagyon jó a stílusa akkor nézegess róla képeket. Az már egy jó kiinduló pont lehet.

Én 15 vagyok és ha belegondolok abba miket hordtam egy éve... teljesen más volt, mint most. Hozzáteszem egy éve én sem szerettem a szoknyákat most meg jobban szeretem, mint a farmert. :D

2014. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!