Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki fog menni divatból a swag...

Ki fog menni divatból a swag stílus?

Figyelt kérdés
Le fog járni a swag stílus valamikor? Szerintetek kb. mikor? Mennyi idő múlva?

2014. dec. 30. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem,bár csak ezek szaporodnak.
2014. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most van a csúcsponton szerintem. 5 évbe biztos beletelik de akkor majd jön a következő..
2014. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én is reménykedem benne, hogy el fog tűnni ez is nemsokára. Ez a sok..homlokráncolós, flegma, kacsaszájas, yolo" meg egyéb buta rövidítéses életvitel nagyon visszataszító az idősebbek körében (is). /Mármint, így 20-on évtől felfelé számítva, nem az ilyen tiniknél/ Szerintem a nagy részük ezeknek az embereknek borzasztóan nagyképű, és nem tudom, kinek tud szimpatikus lenni. Viszont egyre több ismerősömnél veszem észre, hogy kezdi az orrát felütni megint ez az emo hisztéria. Mondjuk..az is igaz, hogy én 15 éves vagyok, és lány..Valószínűleg az én korosztályom hajlamos csak erre, maximum olyan 18 éves korig.
2014. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Mert a te korosztályod aktívan keresi saját magát meg a helyét a világban. A középiskolások túlterhelése, túlszabályozása miatt ez gyakran későbbre tolódik, nekem voltak olyan, akik egyetemi évek alatt keresgették önmagukat és több stílusváltáson is átmentek.


A kérdésre válaszolva, idővel biztos, hogy ki fog menni a divatból, mert idővel minden kimegy a divatból :) Kihalni viszont gyanús, hogy nem fognak. Internet van, információbőség meg globalizáció: ha az ember önmegvalósítást kereső fia percek alatt rálelhet a stílusra, és napok alatt leszállítják neki a swag rucikat akár a világ másik végéből is.

2014. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as, én pont fordítva gondolom, sztem a swag tiniknél vagy 20 alattiaknak áll rosszabbul, mivel náluk csak a felszínességről, divatról szól, pedig eredetileg ez is egy életstílus és szerencsére egyáltalán nem olyan mint az emo. Még el sem tudják tartani magukat, szóval elég hamis: "swag vagyok de megyek apucihoz zsebpénzt kérni" pf.

A szájcsücsörítés nem a swaghoz tartozik, az mindig is volt, legalábbis amióta facebook meg más social média oldalak léteznek, mindig voltak.

Nem tudom hogy kimegy e a divatból, de sztem olyan mint a selfie, selfie-k is voltak mindig is, attól még hogy divattá vált, meg ilyen gáz neve lett, mindig is létezett. A swag előtt is sokan hordtak feliratos polókat és sztem ezután is fognak, attól még hogy most ez egy divathullám, legalábbis főleg a tiniknél sztem megmaradnak a fő elemei, mert eredetileg ez egy stílus volt és amíg a hip hop népszerű sztem addig a sawg is maradhat mert eredetileg nem a divathullához kellene kötni hanem egy életérzéshez

2015. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!