Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Embereknek akik "Pull and...

Embereknek akik "Pull and Beart" hordanak: Nem zavar titeket h minden második emberen ugyanolyan feliratú ruha van?

Figyelt kérdés
2014. dec. 31. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
mármint azokra gondolsz, akik konkrétan pull&bear feliratú pólót/pulcsit vesznek fel? hát gondolom őket nem zavarja.. én sem értem, de ugyanúgy nem értem pl a bazi nagy nike/adidas stb logós felsőket sem.
2014. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

jaj igen, az a bizonyos swag yolo vagy milyen közeg...:D

Biztos vannak kivételek, de akik ezt hordják, megfigyelhető , hogy azok az ilyen divatmániás emberkék, akiket láthatóan nem zavar, miért és az ecsethajjal mi a helyzet?:D minden második fiúnak az van, és nem tűnik fel nekik...:D

2014. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg csak egy dologra próbálok rájönni de az ecsethaj is ugyanolyan rejtély számomra. :D
2014. dec. 31. 17:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem,mert szerintük így "menők"! :DD
2014. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Én személy szerint nem hordok ilyeneket, de nekem erről az a véleményem, hogy mindenki olyan ruhát vesz fel, ami neki tetszik. Ha már megvett egy felsőt a Pull&Bear-ben, nyilván tisztában van vele, hogy nem egy darabot gyártottak le belőle. Ennyi erővel zárjuk be az összes ruházati üzletet, és mindenki varrjon magának egyedi darabokat. Én komolyan nem értem, miért kell ennyit törődni mások kinézetével. Ha ennyire nem tetszik mi van rajta, inkább örülj neki, hogy nem neked kell hordanod. Nyilván k.rvára elégedett lehetsz magaddal, ha ennyire foglalkoztat más emberek élete:)
2014. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én szoktam vásárolni jó pár nagyobb üzlethálózat boltjaiban de nagyon ritka h szembe jöjjön velem vki aki ugyanolyan pólót vett mint én.Ellenben ha P&B lenne rajtam akkor az esélye megsokszorozódna.


Nem vagyok elégedett magammal csak szeretek megérteni olyan dolgokat amik elsőre lehetetlennek tűnnek. (kivéve a matek).

2014. dec. 31. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:
húzd és medve
2014. dec. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Felénk nincs pull and bear, szóval nem igazán jön szembe ilyesmi. De mivel az üzletekben több százat-ezret eladnak ugyanabból a cuccból ezért bárhol is vásárolsz nagy esélye van hogy szembejön veled az utcán egyszer. Szóval tök mindegy hol mit veszel. Egyedi sehogy nem leszel, csak ha varratsz.
2015. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!