Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok ruhákat rendelni...

Szoktatok ruhákat rendelni ebay-ről, aliexpress-ről?

Figyelt kérdés
Mi volt idáig a legjobb fogás, ami kedvenc is lett? És miben csalódtatok?
2015. jan. 3. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából én ruhát nemigen szoktam rendelni az oldalról!

Inkább cipőt , órát , stb. Szoktam rendelni!

2015. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szoktam. A méret miatt nem aggódnék, elég ázsiai alkat vagyok, meg azt le lehet centizni. De nekem az anyagot meg kell tapogatnom, finnyás vagyok rá. :D

Egyetemen volt egy évfolyamtársam aki rendelgetett, hát némelyik legalább hasonlított a képre, volt ami nem annyira és igazából elég gagyi volt a legtöbb, tipikus rosszabb fajta kínais minőség. Szerencsére már vannak véleményezős oldalak, érdemes rákeresni az adott darabra.

Részemről maradok a kiegészítőknél. :)

2015. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én szoktam, elég gyakran és sokat. Amelyik méretben nem jó, vagy nem találom a minőségét olyannak, amilyen megfelel, eladom itthon. Még soha nem maradt a nyakamon semmi, ugyanannyiért hirdetem, amennyiért vettem. Egy darab volt olyan, aminek a minősége nem felelt meg, az kicsi is volt amúgy:) Én szeretem nagyon, árban nincs versenytársa, ali-n a pénzt is visszakérheted teljesen vagy részben, ha nem felel meg (bár ali-n még új vagyok:))
2015. jan. 4. 07:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebay-ról :ékszereket,órákat,laptopra cuccokat,fal matricákat,sálakat,telo tartozékokat szoktam rendelni! De volt olyan h 4 rendelésem nem jött meg,és inkább átmentem egy másik oldalra,ahol ebay ill alin lévő dolgok vannak,sokkal-sokkal olcsobbért stb!Ebay-ról most 1 órát várok,ha megjön folytatom onnan is a rendelést!

Alirol egy Mango táskát rendeltem eddig,illetve készülök converse-t is

2015. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!